„Mobex“

Kas yra „Mobex“?

„Mobex“ save pristato kaip „patikimą ir nebrangią verslo telefono ryšio paslaugą (VoIP)“. „Mobex“ buvo įkurta 2012 m. Be to, bendrovė klientams visame pasaulyje teikia daugiau kaip 40 svarbiausių skambučių centro funkcijų. Siekdama patenkinti klientų poreikius, „LiveAgent“ bendradarbiauja su daugeliu VoIP partnerių. Todėl mes taip pat bendradarbiavome su „Mobex“, kad pagerintume bendrą klientų patirtį.

Kiek kainuoja integruoti „Mobex“ į „LiveAgent“?

„LiveAgent“ už „Mobex“ VoIP numerio integravimą neapmokestina. Tačiau nepamirškite, kad „Mobex“ yra nepriklausomai veikianti įmonė. JI už savo paslaugas ima atitinkamus mokesčius.

Kaip integruoti „Mobex“ į „LiveAgent“?

Pirmas akivaizdžiausias žingsnis – prisijungti prie „Mobex“ ir „LiveAgent“. Norėdami sujungti „LiveAgent“ skambučių centrą su „Mobex“, turite iš „Mobex“ gauti VoIP numerį. Gavę reikiamus įgaliojimus, atlikite žingsnius „LiveAgent“ programoje pagal ekrano nuotrauką.

Privalumai:

  • itin patikimas
  • konkurencinga kaina
  • pagerinta patirtis klientams
  • prieiga per kelis įrenginius

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Mobex integration!

Frequently asked questions

Kas yra „Mobex“?

„Mobex“ yra verslo telefonijos paslaugų bendrovė, teikianti VoIP paslaugas klientams.

Kaip galima integruoti „Mobex“ į „LiveAgent“?

Pateikiame trumpą 4 žingsnių instrukciją. Pirmasis žingsnis – susisiekti su „Mobex“ ir gauti VoIP numerį. Antrasis žingsnis – prisijungti prie savo „LiveAgent“ ir eiti į Configurations - Call - Numbers - (+ mygtukas). Trečiasis žingsnis – surasti Mobex ir užpildyti visą prašomą informaciją. Paskutinis žingsnis – išsaugoti informaciją.

Kiek kainuoja integruoti „Mobex“ į „LiveAgent“?

„LiveAgent“ netaiko jokių papildomų mokesčių už „Mobex“ integraciją. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai