„VoipTiger“

Kas yra „VoipTiger“?

„VoipTiger“ yra verslo telefonija su nemokama debesies PBX. Įmonė veikia nuo 2011 m. ir teikia paslaugas klientams visame pasaulyje. Be to, įmonė taip pat teikia ir VoIP paslaugas. „VoipTiger“ teigia, kad jų klientai „moka tik už tas minutes, kuriomis iš tikrųjų naudojasi, be jokių tarptinklinio ryšio mokesčių“. Įmonė dažnai atnaujina savo tarifus, kad patenkintų klientų poreikius.

„LiveAgent“ nuolat tobulėja, kad teiktų vis geresnę patirtį klientams. Todėl bendradarbiaujame su „VoipTiger“ taip padėdami klientams lengvai sujungti savo VoIP numerį su „LiveAgent“ skambučių centru.

Kiek kainuoja integracija į „LiveAgent“?

„VoipTiger“ integracija į „LiveAgent“ galima be jokių papildomų mokesčių. Tačiau kadangi „VoipTiger“ dirba individualiai, ji už savo paslaugas ima ir atskirą mokestį.

Kaip sujungti „VoipTiger“ su „LiveAgent“?

Norėdami prijungti savo „VoipTiger“, pirmiausia turite gauti VoIP numerį. „LiveAgent“ nereikalauja jokios papildomos integracijos. Jums tereikia prisijungti prie „LiveAgent“ paskyros, eiti į Numbers ir suieškoti VoipTiger. Galiausiai užpildykite reikiamą informaciją ir pradėkite naudoti!

Jei jums sunku orientuotis „LiveAgent“ programoje, pateikiame ekrano nuotrauką, kuri padės prijungti „VoipTiger“.

Privalumai:

  • pasiekiamumas visame pasaulyje
  • galimybė naudotis keliais įrenginiais
  • patogi prieiga būnant bet kur
  • mažesnės išlaidos
  • geresnė klientų patirtis

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoipTiger integration!

Frequently asked questions

Kas yra PBX?

PBX – tai santrumpa, reiškianti Private Branch Exchange (privati filialo stotis).

Kas yra „VoipTiger“ integracija?

„VoipTiger“ yra VoIP paslaugų teikėjas. Todėl, jei norite integruoti savo VoIP numerį į „LiveAgent“ skambučių centrą, tai be jokių papildomų išlaidų galite padaryti tiesiog įrašę reikiamą informaciją į „LiveAgent“.

Kaip integruoti „VoipTiger“ į „LiveAgent“?

Visų pirma iš „VoipTiger“ gaukite VoIP numerį. Po to tiesiog prisijunkite prie „LiveAgent“ paskyros ir eikite į Configurations - Calls - Numbers - (+ mygtukas). Suraskite VoipTiger ir užpildykite visą informaciją.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai