“IP Voice”

Kas yra “IP Voice”?

“IP VOICE” yra Argentinos įmonė iš Mar del Plata, sukurta siekiant teikti kokybiškas, prieinamas paslaugas, išsiskiriančias konkurencinga kaina.

Nuo 2009 metų, “IP Voice” teikia VOIP telefonijos sprendimus smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms bei naujausių technologijų bendrovėms.

Vėliau, “IP Voice” prideda interneto paslaugas gyventojams, taip plečiant savo produktų ir paslaugų portfelį, visad palaikant geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Kaip galite jį naudoti?

LiveAgent ir “IP Voice” dabar yra partneriai, todėl “IP Voice” integracija yra lengvesnė, nei bet kada anksčiau. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “IP Voice” VoIP numerio prijungimą prie jūsų skambučių centro.

Jei jus domina “IP Voice” prijungimas su LiveAgent skambučių centru, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros ir sekite nurodymus.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

Kaip galite jį naudoti?

3. Suraskite “IP Voice”

Kaip galite jį naudoti?

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

Kaip galite jį naudoti?

“IP Voice” integracijos kaina:

“IP Voice” ir LiveAgent yra partneriai. Taigi, jei jūs turite LiveAgent prenumeratą, integracija yra nemokama. Tačiau “IP Voice” yra atskirai veikianti bendrovė ir taiko mokestį už savo paslaugas.

“IP Voice” naudos

  • Ekonomiška
  • Pagerinta klientų patirtis 
  • prieiga visoje Argentinoje
  • didelis patikimumas 

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free IP Voice integration!

Frequently asked questions

Kas yra "IP Voice"?

"IP VOICE" yra Argentinos įmonė iš Mar del Plata, sukurta siekiant teikti kokybiškas, prieinamas paslaugas, išsiskiriančias konkurencinga kaina.

Kiek kainuoja integruoti IP Voice į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "IP Voice" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "IP Voice" taiko mokestį už savo paslaugas.

Kaip jūs galite taikyti "IP Voice" VoIP numerį LiveAgent viduje?

Kaip jau minėjome anksčiau, "IP Voice" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite žemiau pateiktu vadovu:

1. Eikite į Konfigūracijos > Skambutis> Numeriai> "IP Voice"

2. Pridėkite "VoIP" numerį ir jį iš karto naudokite

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai