“Voip do Brasil”

Kas yra “Voip do Brasil”?

“Voip do Brasil” yra internetinės telefonijos (VoIP) lyderiai, vykdantys veiklą Brazilijoje ir įmonių bei namų bendravimui siūlantys aukščiausios kokybės sprendimų rinkinį.

Įsikūrusi San Paule, iš kur ji savo klientams siūlo visą techninę pagalbą ir paaiškinimus apie paslaugą, balso telefonijos rinkoje bendrovė veikia nuo 2008 metų. Ji yra viena iš pirmaujančių šio segmento įmonių visoje Brazilijoje ir aptarnauja klientus, siūlydama aukščiausią kokybę.

Pasiūlykite įprastinės telefonijos, kuri mažina kokybę, praktiškumą, aptarnavimo greitį ir tikslumą, bei neturi tiek daug funkcijų, alternatyvas.

Pagrindinis „Voip do Brasil“ siekis yra perteikti šios technologijos naudą savo vartotojams ir aprūpinti juos visais įmanomais ištekliais, kurie leistų ekonomiškai ir racionaliai praplėsti jų bendravimo pajėgumus.

Kaip galite ją panaudoti?

LiveAgent ir “Voip do Brasil” dabar yra partneriai, todėl “Voip do Brasil” integracija dar niekada nebuvo tokia lengva. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “Voip do Brasil” VoIP numerio susiejimą su jūsų skambučių centru.

Jei jus domina “Voip do Brasil” susiejimas su LiveAgent skambučių centru, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros ir vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

3. Susiraskite “Voip do Brasil”

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

“Voip do Brasil” integracijos kaina:

“Voip do Brasil” ir LiveAgent yra partneriai. Taigi, jei turite LiveAgent prenumeratą, integracija nieko nekainuoja. Tačiau “Voip do Brasil” taiko mokestį už savo paslaugas, nes tai yra atskira įmonė.

“Voip do Brasil” naudos

  • Ekonomiška
  • Geresnė klientų patirtis 
  • prieiga visoje Brazilijoje
  • didelis patikimumas 

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie skambučių centro darbą, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Voip do Brasil integration!

Frequently asked questions

Kas yra "Voip do Brasil"?

"Voip do Brasil" yra Brazilijoje veikianti interneto telefonijos (VOIP) lyderė, nuo 2008 metų siūlanti aukščiausios kokybės sprendimų rinkinį įmonių ir namų bendravimui.

Kiek kainuoja "Voip do Brasil" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "Voip do Brasil" integraciją. Taigi, integracija nieko nekainuoja. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "Voip do Brasil" už savo paslaugas taiko mokestį.

Kaip pritaikyti "Voip do Brasil" VoIP numerį LiveAgent viduje?

Kaip minėjome anksčiau, "Voip do Brasil" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite toliau pateiktą vadovą:

1. Eikite į Konfigūracijos > Skambutis > Numeriai > "Voip do Brasil

2. Pridėkite VoIP numerį ir pradėkite jį naudoti

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai