Ieškote nemokamos klientų valdymo programinės įrangos?

Turime nemokamą bilietų sistemą, žinių bazę, tiesioginius pokalbius internetu ir skambučių centrą.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation
Šią paslaugą naudoja

Ieškote nemokamos klientų valdymo programinės įrangos?

„LiveAgent“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų verslui. Jūs visada galėsite turėti nemokamą paskyrą ir naudotis pagrindinėmis funkcijomis, užtikrinančiomis puikų klientų aptarnavimą ir klientų valdymą.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Būkite arčiau savo klientų ir padėkite jiems greičiau su „LiveAgent“.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Ieškote nemokamos klientų valdymo programinės įrangos?
Slido green logo

Nemokamos klientų valdymo programinės įrangos privalumai

Ryšių su klientais valdymas neturi būti sudėtingas, kai turite tinkamą darbo įrankį.

Nemokamos klientų valdymo programinės įrangos privalumai

Vienas komunikacijos taškas

Jūsų kliento užklausos saugomos vienoje vietoje, o tai leidžia sutelkti dėmesį į jų sprendimą, o ne į paiešką. Visa jūsų komunikacija tvarkingai surūšiuota vienoje vietoje.

Vienas komunikacijos taškas

Patenkinti klientai

Klientai gali būti patenkinti netgi naudodamiesi nemokama paskyra, kurioje yra prieiga prie esminių klientų aptarnavimo funkcijų.

Patenkinti klientai

Padidėjęs produktyvumas

Naudojant „LiveAgent“ klientų valdymui, galima pagerinti darbo eigą ir efektyviau aptarnauti klientus.

Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview

Klientų valdymas su „LiveAgent“

Paverskite bendravimą su klientais svarbiausiu prioritetu naudodami tinkamą programinę įrangą. Su nemokama klientų valdymo programine įranga „LiveAgent“ turėsite vietos visiems el. laiškams, tiesioginiams pokalbiams, skambučiams ir kontaktų formoms. Taip pat galite turėti neribotą skaičių agentų, kurie valdys visą jūsų komunikaciją.

Nemokamos „LiveAgent“ paskyros funkcijų sąrašas

Nemokamas „LiveAgent“ planas yra ribotas ir neapima visų bilietų sistemos ir pagalbos tarnybos funkcijų, tokių kaip automatika, taisyklės, SLA, socialinės paskyros ir išplėstinės ataskaitos. Patikrinkite ir palyginkite, kurios funkcijos yra įtrauktos į nemokamą planą.

Free help desk software migration icon

Nemokamas planas

Nemokamas

7 dienų bilietų istorija

Ribotos integracijos

Nėra socialinių paskyrų

Nėra kai kurių funkcijų

Free Live Chat-icon

Mokamas planas

nuo $15/mėn.

Jokių apribojimų

Daugybė naudingų funkcijų

Socialinių tinklų paskyros

Visa pranešimų istorija

ir daug daugiau…

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Nemokamas tiesioginis pokalbis

Naudodami tiesioginį pokalbį savo svetainėje galite tiesiogiai bendrauti su klientais prieš jiems paliekant svetainę. Tiesioginis pokalbis siūlo greitą sprendimą jūsų klientams, ieškantiems patarimo ar informacijos.

„LiveAgent“ turi greičiausią tiesioginių pokalbių valdiklį rinkoje, o pokalbių rodymo greitis yra 2,5 sekundės. Jis įtrauktas į nemokamą paskyrą.

Nemokama bilietų sistema

„LiveAgent“ bilietų sistema yra teisingas pasirinkimas bet kokiam verslui. Bilietų sistema visą jūsų bendravimą su klientais paverčia bilietais, kurie automatiškai rūšiuojami „LiveAgent“ prietaisų skydelyje.

Nebebus chaotiškos komunikacijos ar begalinės paieškos atskiruose kanaluose. Jūsų patogumui viskas sudėta į vieną puikų įrankį.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo
Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Nemokmas skambučių centras

Sukurkite savo skambučių centrą per kelias minutes iraptarnaukite klientus asmeniškiau per naršyklę, aparatinį telefoną ar programėles mobiliesiems. Tai reiškia, kad jei nenorite, jums nereikia pirkti telefono sąrankos ar specialios aparatūros, kad sukurtumėte fizinį skambučių centrą.

Visus dalykus, susijusius su telefono skambučiais, tvarko „LiveAgent“ ir jūs galite sutelkti dėmesį į pagalbą savo klientams.

Nemokama žinių bazė

Ar žinojote, kad klientai greičiausiai patys ieškos informacijos prieš susisiekdami su aptarnavimo agentais? Nemokamai sukurkite savo žinių bazę ir pateikite savo klientams naudingų straipsnių apie jūsų verslą. Jūs netgi galite ją pritaikyti individualiems poreikiams, kad atitiktų jūsų įmonės prekės ženklą.

Kurkite straipsnius apie dažniausiai užduodamus klausimus ir leiskite savo agentams sutelkti dėmesį į svarbesnes problemas.

book lover - illustration
man and woman winners-illustration

Esate pasiruošę geresniam klientų valdymui?

Pakeiskite savo klientų valdymą ir suteikite savo klientams geriausią, ką galite. Tai neturi jums nieko kainuoti. Jei norite kažko papildomo, galite už priimtiną kainą pereiti prie mokamo plano, kuriame yra puikių funkcijų, socialinių tinklų klientų aptarnavimas ir daug daugiau.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

FAQ

Kodėl smulkusis verslas turėtų turėti CRM sistemą?

CRM sistema leidžia jūsų agentams segmentuoti klientus ir peržiūrėti ankstesnę informaciją apie juos. Bendravimas su klientais yra sklandesnis, todėl jis gali suteikti bet kokio dydžio verslui pranašumą prieš konkurentus.

Kas tai yra CRM?

CRM yra santrumpa, reiškianti ryšių su klientais valdymą (angl. Customer Relationship Management).

Kokia turėtų būti nemokama klientų valdymo programinė įranga?

Puiki nemokama klientų valdymo programinė įranga sujungia el. paštą, skambučius, klientų portalą ir tiesioginius pokalbius vienoje universalioje pašto dėžutėje. Be to, joje yra keletas pagrindinių ataskaitų apie bendrą klientų aptarnavimą, bilietų istoriją, vidinius bilietus, pasirinktines žymas ir galimybė sujungti bei padalyti bilietus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai