Uždarytas bilietas

Kas yra Uždarytas bilietas?

Galutinė bilieto būklė yra apibrėžiama kaip “uždaryta”. Geriausia pramonės praktika reikalauja, kad klientas, o ne agentas uždarytų bilietą po to, kai pastarasis pakeis bilieto būseną į „išspręsta“, nurodydamas, kad pareiškėjas sutinka su sprendimu. Jei klientas nesutinka, jis/ji gali tiesiog atsakyti į bilietą ir jis bus išimtas iš „išspręstų“ bilietų krūvos.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti uždarytą bilietą?

Uždarytas bilietas yra galutinė bilieto būsena. Suteikiant būklę "uždarytas", tuo pat metu turėtų būti suteikiama būsena "sprendimas". "Uždaryta" būklė reiškia, kad klientas sutinka su sprendimu, o agentas vertina problemą kaip uždarytą.

Ar LiveAgent automatiškai uždaro bilietą?

LiveAgent palaiko automatinį bilietų uždarymą. Jei norite nustatyti šią parinktį, jums reikia pasirinkti taisyklę ir nurodyti, kada konkretus bilietas turi būti uždarytas. Kai sistema žinos, kada turi uždaryti bilietą, ji tai atliks automatiškai.

Kaip prieiti prie uždarytų bilietų sąrašo?

Jei norite pasiekti savo uždarytus bilietus, turite prisijungti prie LiveAgent ir pasirinkti bilietus. Ten jūs rasite uždarytų bilietų kategoriją, filtrą ir galėsite ieškoti kitų bilietų kategorijų.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai