Laukiantis bilietas

Kas yra laukiantis bilietas?

Bilieto pažymėjimas laukiančiu yra būdas pranešti, kad bilieto sprendimui reikia daugiau laiko. Kai bilietas pažymėtas Laukiančiu, jo SLA laikmatis yra sustabdomas. Už bilietą atsakingam agentui suteikiamas papildomas laikas sprendimo suradimui.

Bilieto gyvavimo ciklo metu, nebūtina jį pažymėti Laukiančiu, nes gali būti, jog bus galimybė jį išspręsti nedelsiant ir Pažymėti Išspręstu.

Frequently asked questions

Ką reiškia laukiantis bilietas?

Laukiantis bilietas yra toks bilietas, kurio sprendimui reikia daugiau agento laiko arba reikalinga papildoma informacija, norint išspręsti kliento problemą. Tai dažniausiai yra antrasis bilieto gyvavimo ciklo etapas.

 

Ar turite pažymėti visus bilietus, kaip laukiančius?

Ne kiekvieną bilietą reikia žymėti kaip laukiantį. Jei agentas gali greitai pateikti atsakymą, tuomet bilietui nereikalingas laukiančiojo statusas. Šis žymėjimas yra naudingas tiems agentams, kurie turi daug bilietų ir nori nurodyti, kad klientas vis dar laukia pagalbos dėl šio bilieto.

 

Kur LiveAgent galite peržiūrėti laukiančius bilietus?

Laukiančių bilietų sąrašą galite patikrinti bilietų skiltyje, šalia visų bilietų. Taip pat galite filtruoti sąrašą, kad būtų rodomi tik laukiantys bilietai.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai