Pagalbos centras

Kas yra pagalbos centras?

Pagalbos centras (dar vadinamas žinių baze / klientų portalu) – tai įmonės sukurta svetainė, skirta padėti klientams spręsti iškilusias problemas.

Kai klientas susiduria su problema, susijusia su produktu ar paslauga, jis apsilanko pagalbos centre, kuriame yra dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skydelis. Dauguma problemų, su kuriomis susiduria klientai, yra išspręstos ir pateikiamas atsakymas, kaip išspręsti tam tikrą problemą. Akivaizdu, kad kai kurie klientai gali susidurti su įvairiomis problemomis, į kurias atsakymų pagalbos centre neranda. Tokiu atveju jie skambina į klientų aptarnavimo skyrių. Pagalbos centre taip pat yra skydeliai, kuriuose pateikiama kontaktinė informacija, straipsniai apie iškilusias problemas ir atsiliepimų formos.

Sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ klientų portalą.

Frequently asked questions

Koks yra pagalbos centro apibrėžimas?

Pagalbos centras paprastai yra svetainė, kurioje klientai gali rasti atsakymus į savo klausimus. Priklausomai nuo įmonės, ją gali sudaryti žinių bazė, pranešimo apie problemą forma, tiesioginis pagalbos pokalbis, naudotojo vadovai ir straipsniai.

Koks yra pagalbos centro vaidmuo?

Pagalbos centro užduotis – teikti atsakymus klientams, kuriems reikia pagalbos. Tai gali būti problemos, susijusios su produktu ar paslauga, išsamių naudojimo instrukcijų ieškojimas, klientai gali norėti pranešti apie klaidą ar pateikti skundą dėl teikiamų paslaugų, taip pat sužinoti daugiau apie atskirus produktus.

Ar „LiveAgent“ siūlo pagalbos centrą?

„LiveAgent“ teikia pagalbos centrą. Jis yra integruotas į „LiveAgent“ ir juo gana paprasta naudotis. Kuriant paskyrą pateikiamas instrukcijų vadovas, kuris padės jums susipažinti su pagalbos centro veikla. Spustelėję žinių bazę galite lengvai pradėti kurti. Turite galimybę pridėti kategorijas, straipsnius, DUK arba forumą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai