Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientų aptarnavimo pokalbis

Kas yra klientų aptarnavimo pokalbis?

Klientų aptarnavimo pokalbis leidžia vartotojams, svetainės lankytojams, klientams kalbėtis realiu laiku su klientų atstovais. Klientų aptarnavimo pokalbį palaiko į organizacijos svetainę integruota IM programa. Ji sumažina išlaidas ir yra puiki socialinio bendravimo forma. Kiekviena sąveika tarp klientų ir organizacijos yra saugoma bilietuose, pagalbos centro programinėje įrangoje.

Klientų aptarnavimo pokalbis yra santykių su klientais valdymo dalis. Šio pokalbio metu klientų atstovai gali greitai suteikti paslaugą klientams.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra klientų aptarnavimo pokalbis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Klientų aptarnavimo pokalbis yra internetinė technologija arba paslauga, leidžianti tekstinius pranešimus versti realiuoju laiku. Klientų aptarnavimo srityje dažnai naudojamas tiesioginis pokalbis internetu sujungia agentą su klientu ir įgalina pokalbį realiuoju laiku.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar galite pasiūlyti klientų aptarnavimo pokalbį per „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ siūlo momentinių pranešimų siuntimo paslaugas. Tai leidžia skambinti realiuoju laiku. Ši funkcija leidžia sutaupyti daug laiko ir sutelkti dėmesį į santykių su klientais kūrimą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokie geriausi patarimai dėl klientų aptarnavimo pokalbio?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Palaikant pokalbį verta turėti omenyje keletą gerų patarimų. Pravartu kiekviename svetainės puslapyje dešiniajame kampe patalpinti pokalbių langą. Tai leidžia klientui suprasti, kaip greitai parašyti klientų aptarnavimo tarnybai. Norėdami greitai atsakyti į pasikartojančius klausimus, naudokite AI pagrįstus pokalbių robotus. Taip pat reikėtų prisiminti, kad komunikacija su klientu turi būti asmeniška. Klientams svarbus greitas atsakymo laikas, todėl atsakymai turėtų būti pateikti kuo greičiau. Kad jūsų komandai dirbti būtų patogu, tiesioginį pokalbį verta integruoti su CRM.” } }] }

DUK

Kas yra klientų aptarnavimo pokalbis?

Klientų aptarnavimo pokalbis yra internetinė technologija arba paslauga, leidžianti tekstinius pranešimus versti realiuoju laiku. Klientų aptarnavimo srityje dažnai naudojamas tiesioginis pokalbis internetu sujungia agentą su klientu ir įgalina pokalbį realiuoju laiku.

Ar galite pasiūlyti klientų aptarnavimo pokalbį per „LiveAgent“?

„LiveAgent“ siūlo momentinių pranešimų siuntimo paslaugas. Tai leidžia skambinti realiuoju laiku. Ši funkcija leidžia sutaupyti daug laiko ir sutelkti dėmesį į santykių su klientais kūrimą.

Kokie geriausi patarimai dėl klientų aptarnavimo pokalbio?

Palaikant pokalbį verta turėti omenyje keletą gerų patarimų. Pravartu kiekviename svetainės puslapyje dešiniajame kampe patalpinti pokalbių langą. Tai leidžia klientui suprasti, kaip greitai parašyti klientų aptarnavimo tarnybai. Norėdami greitai atsakyti į pasikartojančius klausimus, naudokite AI pagrįstus pokalbių robotus. Taip pat reikėtų prisiminti, kad komunikacija su klientu turi būti asmeniška. Klientams svarbus greitas atsakymo laikas, todėl atsakymai turėtų būti pateikti kuo greičiau. Kad jūsų komandai dirbti būtų patogu, tiesioginį pokalbį verta integruoti su CRM.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai