Klientų aptarnavimo centras

Kas yra klientų aptarnavimo centras?

Klientų aptarnavimo centras, taip pat žinomas kaip kontaktų centras, yra specifinė organizacijos dalis. Centrą sudaro klientų atstovai. Pagrindinė jų funkcija – tvarkyti visus klientų kontaktus. Klientų aptarnavimo centras taip pat yra svarbi santykių su klientais valdymo dalis.

Klientų aptarnavimo centrą galima palyginti su skambučių centru. Skirtumas tas, kad skambučių centras daugiausia dėmesio skiria telefono ryšiams. Klientų aptarnavimo centras tvarko visų tipų komunikaciją – el. laiškus, tiesioginius pokalbius internetu, skambučius ar faksogramas.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti klientų aptarnavimo centrą?

Klientų aptarnavimo centras yra programinė įranga, leidžianti efektyviai aptarnauti klientus. Jo dėka įmonė turi galimybę rinkti duomenis apie aptarnaujamus klientus, plėtoti ir tobulinti klientų aptarnavimą.

Kokios yra pagrindinės klientų aptarnavimo centrų funkcijos?

Pagrindinės klientų aptarnavimo centro funkcijos yra automatinis skambučių paskirstymas konkrečiam agentui, skambučių įrašymas (apie tai turėtumėte informuoti klientus), mobiliosios telefonijos ar interaktyvaus atsakiklio integravimas. Galimybė atlikti analizę ir rinkti duomenis yra nepaprastai svarbi.

Kokie yra klientų aptarnavimo centrų tipai?

Pagrindinis klientų aptarnavimo paslaugų tipas yra įeinančių skambučių centras, kuriame priimami klientų skambučiai. Antrasis tipas yra išeinančių skambučių centras, iš kurio agentai skambina potencialiems ar esamiems klientams. Trečiasis tipas yra virtualus skambučių centras, leidžiantis atlikti visų rūšių telefono skambučius.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai