Nemokamas interneto pokalbis

Kas yra nemokamas interneto pokalbis?

Nemokamas interneto pokalbis yra sistema, skirta dviejų ar daugiau žmonių bendravimui realiuoju laiku internetu. Nemokamam interneto pokalbiui nereikia specialios pokalbių programinės įrangos – vartotojai naudoja tik žiniatinklio sąsajas, todėl tam reikia tik žiniatinklio naršyklės. Žinoma, tai yra visiškai nemokama kiekvienam vartotojui. Ši funkcija leidžia vartotojams tuo pačiu metu keistis tekstiniais arba balso pranešimais su kitais vartotojais. Tai greitas, paprastas ir lengvas bendravimo būdas.

Frequently asked questions

Kas yra nemokamas interneto pokalbis?

Nemokamas interneto pokalbis yra komunikacijos kanalas, leidžiantis susisiekti dviems ar daugiau žmonių. Tam nereikia specializuotos pokalbių programinės įrangos. Sąsajos pasiekiamos žiniatinklio naršyklėje. Kaip rodo pavadinimas, pokalbiai yra visiškai nemokami bet kuriam vartotojui.

Ar kiekvienam verslui reikia nemokamų internetinių pokalbių?

Tai nėra privaloma, bet jei norite, kad jūsų klientų aptarnavimas būtų aukščiausio lygio ir siekiate konkuruoti, turėtumėte jį įdiegti savo įmonėje. Tai leidžia klientui gauti atsakymą į klausimą realiu laiku, todėl pasitenkinimas aptarnavimu yra didesnis nei susisiekiant kitu kanalu. Tokiu būdu užmezgami santykiai su klientais, o tai virsta pardavimais.

Ar „LiveAgent“ teikia nemokamus interneto pokalbius?

Žinoma, „LiveAgent“ siūlo nemokamą internetinį pokalbį. Tai vienas pagrindinių komunikacijos kanalų, kurį labiausiai mėgsta klientai. Nemokama tiesioginių pokalbių programa, kurią siūlo „LiveAgent“, yra greičiausias valdiklis rinkoje, kurį galima pritaikyti pagal savo poreikius ir bendravimo kalbą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai