Masinis importavimas

Kas yra masinis importas?

Masininio importo įrankis greitai ir lengvai į sistemą prideda didelį skaičių vartotojų. Naudokite jį pridedant naujus vartotojus ar atnaujinant jau esamus vartotojus ir organizacijas. Paruoškite kableliu atskirtas vertes – CVS failą, kuriame būtų visa reikalinga vartotojų ar organizacijų informacija.

Frequently asked questions

Ką reiškia masinis importas?

Masinis importas yra greitas būdas importuoti didelius kiekius duomenų. Jis dažniausiai naudojamas dideliam informacijos kiekiui, kurio perdavimui yra naudojami sudėtingesni metodai.

Kokia yra masinio importo svarba?

Masinis importas suteikia galimybę vienu metu pridėti keletą vartotojų. Taip išvengsite būtinybės juos pridėti po vieną. Be pagrindinės kliento informacijos (telefonas, paštas), jūs galite importuoti ir išsamesnę informaciją.

Kaip LiveAgent atlikti masini importą?

Norėdami atlikti masinį importą į LiveAgent, jūs turite paruošti CSV bylą, kurioje reikšmės būtų atskirtos kableliais. Tai turi apimti visą reikalingą vartotojo ar organizacijos informaciją. Šis įrankis palengvina didelio kiekio vartotojų pridėjimo į sistemą procesą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai