Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Masinis importavimas

Kas yra masinis importas?

Masininio importo įrankis greitai ir lengvai į sistemą prideda didelį skaičių vartotojų. Naudokite jį pridedant naujus vartotojus ar atnaujinant jau esamus vartotojus ir organizacijas. Paruoškite kableliu atskirtas vertes – CVS failą, kuriame būtų visa reikalinga vartotojų ar organizacijų informacija.

DUK

Ką reiškia masinis importas?

Masinis importas yra greitas būdas importuoti didelius kiekius duomenų. Jis dažniausiai naudojamas dideliam informacijos kiekiui, kurio perdavimui yra naudojami sudėtingesni metodai.

Kokia yra masinio importo svarba?

Masinis importas suteikia galimybę vienu metu pridėti keletą vartotojų. Taip išvengsite būtinybės juos pridėti po vieną. Be pagrindinės kliento informacijos (telefonas, paštas), jūs galite importuoti ir išsamesnę informaciją.

Kaip LiveAgent atlikti masini importą?

Norėdami atlikti masinį importą į LiveAgent, jūs turite paruošti CSV bylą, kurioje reikšmės būtų atskirtos kableliais. Tai turi apimti visą reikalingą vartotojo ar organizacijos informaciją. Šis įrankis palengvina didelio kiekio vartotojų pridėjimo į sistemą procesą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai