Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

CRM paslaugos

Kas yra CRM paslaugos?

Ryšių su klientais valdymas padeda tvarkyti visus ryšius, susijusius su įmonės ir kliento komunikacija. CRM diegimui naudojamos informacinės sistemos, kurios fiksuoja visą pardavimo procesą nuo pirmojo kontakto su klientu iki sąskaitų už prekes ir paslaugas išrašymo.

CRM paslaugos

CRM buvo sukurta siekiant padidinti klientų pasitenkinimą. Ji daugiausiai skirta perpildytoms rinkoms, kur svarbiausia yra klientų pasitenkinimas.

DUK

Kas yra CRM paslaugos?

CRM paslauga – tai technologija, palaikanti santykių tarp įmonės ir klientų bei potencialių klientų valdymą. Jos tikslas – padėti puoselėti verslo ryšius, kad verslas vystytųsi. CRM yra ne tik sistema, padedanti tvarkyti kontaktus, bet ir visi įrankiai, darantys įtaką klientui.

Ar CRM paslaugos svarbios?

CRM yra svarbi, nes padeda įmonėms plėtoti santykius su klientais. Taip prekės ženklas turi daugiau galimybių išlaikyti klientą ir padidinti pajamas bei pelną. CRM turėtų būti vertinama kaip valdymo strategija.

Ar kiekvienai įmonei reikalingos CRM paslaugos?

Nepriklausomai nuo įmonės dydžio – ar tai didelė korporacija, ar maža įmonė, CRM paslaugos yra itin naudingos. Klientų duomenų ir verslo duomenų turėjimas vienoje vietoje labai palengvina visos įmonės veiklą, daro atskirų komandų darbą dinamiškesnį, o tai reiškia efektyvumą ir pelną.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai