Javascript

Kas yra Javascript?

Padarykite savo tinklalapį interaktyvesnį ir patrauklesnį klientams. JavaScript yra objektinė programavimo kalba, naudojama interaktyvioms interneto svetainėms, internetinėms programoms ar vaizdo žaidimams kurti. Be to, dėl integruoto JavaScript variklio į savo svetainę galite integruoti įskiepius.

JavaScript paprastai diegiama kartu su HTML ir CSS, kad būtų galima atlikti pagrindines pasaulinio saityno funkcijas.

Frequently asked questions

Kas yra Javascript?

JavaScript yra programavimo kalba, naudojama dinamiškam svetainės turiniui kurti ir valdyti. Ji apima viską, kas juda, atsinaujina ar kitaip keičiasi ekrane, pvz., animuotą grafiką, nuotraukų skaidrių pristatymą, automatinį teksto pasiūlymų pildymą, sąveiką be pakartotinio svetainės įkėlimo.

 

Kam naudojama Javascript?

JavaScript pirmiausia naudojamas saityno naršyklėse ir saityno programose. Ne tinkle ji gali būti naudojama programinėje įrangoje, serveriuose ir įterptosios aparatinės įrangos valdikliuose. Pagrindinės funkcijos yra interaktyvaus elgesio pridėjimas prie svetainių, saityno ir mobiliųjų įrenginių programų kūrimas, saityno serverių kūrimas ir serverių programų kūrimas, žaidimų kūrimas.

 

Ar JavaScript yra saugi?

Šiandien JavaScript yra saugi programavimo kalba. Ji nesuteikia žemo lygio prieigos prie procesoriaus ar atminties. Taip yra todėl, kad iš pradžių ji buvo sukurta naršyklėms, o joms to nereikia.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai