Automatika

Kas yra automatika?

Automatizuokite įprastas užduotis „LiveAgent“ programoje. Automatika (taisyklės) yra puiki funkcija, leidžianti jums tai padaryti. Ji naudojama kuriant darbo eigas, kurios padeda greitai ir gerai išspręsti užklausas. Apibrėžkite kriterijų ir sąlygų derinį ir nurodykite veiksmą, kurio turėtų imtis ši funkcija. Galite sukurti automatiką daugeliui skirtingų atvejų ir tai visai paprasta.

Automatika suteikia daug naudos ir privalumų bei taupo jūsų laiką. „LiveAgent“ galite sukurti pasirinktinę automatiką.

Sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ taisykles (automatizavimą).

LiveAgent's automations rules
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia terminas automatika?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Automatika yra procesas, kurio tikslas – padidinti darbo efektyvumą ir našumą. Jei darbuotojų užduotys kartojasi ir jas galima apibrėžti pagal kriterijus, o taip pat tiksliai nustatyti veiksmus, kuriuos reikia atlikti, jos gali būti atliekamos automatiškai. Taip sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti kitai veiklai, kuri pagerins jūsų klientų aptarnavimą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokią automatiką siūlo „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ automatizuoja tokius procesus kaip: visų bilietų, kuriuose yra tam tikras žodis, perkėlimas į konkretų skyrių, šlamšto pašalinimas ar žymėjimas, bilietų priskyrimas, pranešimo siuntimas, poklabių roboto paslauga.” } }] }

DUK

Ką reiškia terminas automatika?

Automatika yra procesas, kurio tikslas – padidinti darbo efektyvumą ir našumą. Jei darbuotojų užduotys kartojasi ir jas galima apibrėžti pagal kriterijus, o taip pat tiksliai nustatyti veiksmus, kuriuos reikia atlikti, jos gali būti atliekamos automatiškai. Taip sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti kitai veiklai, kuri pagerins jūsų klientų aptarnavimą.

Kokią automatiką siūlo „LiveAgent“?

„LiveAgent“ automatizuoja tokius procesus kaip: visų bilietų, kuriuose yra tam tikras žodis, perkėlimas į konkretų skyrių, šlamšto pašalinimas ar žymėjimas, bilietų priskyrimas, pranešimo siuntimas, poklabių roboto paslauga.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai