Praktikos kodeksas

Kas yra praktikos kodeksas?

Duokite nurodymus savo įmonės nariams pagal praktikos kodeksą. Tai yra parašytos gairės, kurios turėtų padėti laikytis įmonės etikos principų. Praktikos kodeksas nurodo, kaip jūsų klientų atstovas turi dirbti ir teikti pagalbą, bendrauti su klientais arba kaip pritraukti naujų klientų.

Praktikos kodeksai taip pat padeda užtikrinti saugumą analizuojant rizikas ir nusako kokybiškų paslaugų ir produktų teikimo sąlygas, siekiant apsaugoti klientus ir jais rūpintis.

Frequently asked questions

Kas yra praktikos kodeksas?

Elgesio kodeksas yra gairės, padedančios įmonės nariams laikytis etikos principų. Jos apibrėžia, kaip turi dirbti klientų atstovas, kokie yra bendravimo ir naujų klientų pritraukimo standartai. Tai taip pat turėtų užtikrinti saugumą per rizikos analizę ir apibrėžti produktų ir paslaugų teikimo kokybės sąlygas.

Ar kiekvienam skyriui reikalingas praktikos kodeksas?

Praktikos kodeksas apibūdina tam tikrą elgesį darbe. Įstatymai to nereikalauja, bet gerai turėti kodeksą, kuris bus taikomas darbuotojams. Toks dokumentas neabejotinai palengvins komandos darbą, taip pat užduočių vykdymą ir įgyvendinimą.

Kokias sritis turėtų apimti praktikos kodeksas?

Praktikos kodeksas nepakeičia įstatymų ir kitų teisės aktų. Jis susijęs su darbuotojų sveikata ir sauga ir yra naudingas konkrečioje organizacijoje ar padalinyje. Jis neturi tokių įgaliojimų kaip įstatymas, tačiau atitinkami asmenys yra jo saistomi.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai