“VoipTel International”

Kas yra “VoipTel International”?

“VoipTel International SA” yra telekomunikacijų operatorius, už priimtiną kainą siūlantis bendravimo paslaugas mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms Šveicarijoje.

Įkurta 2008 metais, “VoipTel” siekia teikti aukštos kokybės paslaugas už mažesnes kainas, palyginus su panašiais tradiciniais operatoriais. “VoipTel” ketina būti svarbiu atskaitos tašku ineterneto telefonijos rinkoje.

“VoipTel” stiprybės yra paremtos mažomis kainomiskokybe, ir pagalba.

  • Mažos kainos: “VoipTel” tarifai yra visad mažesni, nei palyginus su “Swisscom” ir mažesni, nei “Skype”. Siekiant savo klientams pasiūlyti tai, kas geriausia, tarifai yra vienodi 24/7.
  • Kokybė: Dėl gerų santykių su tarptautiniais operatoriais, “VoipTel” gali pasiūlyti aukštos kokybės telefono linijas, palyginus su tradicinių telefono linijų siūlomomis galimybėmis.
  • Aptarnavimas: “VoipTel International” palaiko labai gerus santykius su pagrindiniais didžiausiais rinkos dalyviais (elekros ir IT integratoriais). Tai leidžia “VoipTel” užtikrinti puikų klientų aptarnavimą.

Kaip galite tai panaudoti?

LiveAgent ir “VoipTel International” dabar yra partneriai, todėl “VoipTel International” VoIP integracija yra lengva, kaip niekad anksčiau. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “VoipTel Italia” VoIP numerio prijungimą prie jūsų skambučių centro.

Jei jus domina “VoipTel International” sujungimas su LiveAgent skambučių centru, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros ir sekite nurodymus.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

Kaip galite tai panaudoti?

3. Suraskite “VoipTel International”

Kaip galite tai panaudoti?

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

Kaip galite tai panaudoti?

“VoipTel International” integravimo kaštai:

“VoipTel International” ir LiveAgent yra partneriai. Taigi, jei turite LiveAgent prenumeratą, integracija yra nemokama. Tačiau “VoipTel Italia” už savo paslaugas taiko mokesčius, nes bendrovė veikia nepriklausomai.

“VoipTel International” naudos

  • Ekonomiška
  • Geresnė klientų patirtis 
  • prieiga visoje Šveicarijoje
  • didelis patikimumas 

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie skambučių centro programinės įrangos veikimą, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoipTel International integration!

Frequently asked questions

Kas yra "VoipTel International"?

“VoipTel International SA” yra telekomunikacijų operatorius, nuo 2008 metų siūlantis komunikacijos paslaugas smulkioms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, Šveicarijoje.

Kiek kainuoja "VoipTel International" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "VoipTel International" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau atkreipkite dėmęsį, kad "VoipTel International" už savo paslaugas taiko mokestį.

Kaip galite pritaikyti "VoipTel International" VoIP numerį, LiveAgent viduje?

Kaip jau minėjome anksčiau, "VoipTel International" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite žemiau pateiktą vadovą:

1. Eikite į Konfigūravimas > Skambučiai > Numeriai > "VoipTel International"

2. Pridėkite VoIP numerį ir iš karto juo naudokitės

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai