“VoipTel Italia”

Kas yra “VoipTel Italia”?

“VoipTel Italia” yra telefono operatorius, jau daugiau nei 10 metų siūlantis debesų kompiuterijos ir interneto telekomunikacijos paslaugas mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonė priklauso ms, už konkurencingas kainas.

“VoipTel Italia” priklauso “VoipTel International” grupei, kuri įsikūrusi Lugane, Šveicarijoje ir veikia telekomunikacijų srityje.

Italijos įmonės, norinčios pasirinkti “VoipTel”, gaus naudą dėl jų skiriamo dėmesio kokybei ir klientų aptarnavimui.

“VoipTel” stiprybės yra paremtos mažomis kainomiskokybe, ir aptarnavimu.

  • Mažos kainos: “VoipTel” tarifai visais atvejais būna žemesni palyginus su bet kuriomis telekomunikacijų paslaugomis ir mažesni, palyginus su “Skype”. Siekiant savo klientams pasiūlyti tai, kas geriausia, tarifai yra vienodi 24/7.
  • Kokybė: Dėl gerų santykių su tarptautiniais operatoriais, “VoipTel” gali pasiūlyti aukštos kokybės telefono linijas, palyginus su tradicinių telefono linijų siūlomomis galimybėmis.
  • Aptarnavimas: “VoipTel Italia” palaiko labai gerus santykius su pagrindiniais didžiausiais rinkos dalyviais (elekros ir IT integratoriais). Tai leidžia “VoipTel” užtikrinti puikų klientų aptarnavimą.

Kaip galite jį panaudoti?

“LiveAgent” ir “VoipTel Italia” dabar yra partneriai, todėl “VoipTel Italia” VoIP integracija yra dar paprastesnė. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “VoipTel Italia” VoIP numerio prijungimą prie jūsų skambučių centro.

Jei jus domina “VoipTel Italia” prijungimas prie LiveAgent skambučių centro, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros ir vadovaukitės instrukcijomis.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į Numerius

Kaip galite jį panaudoti?

3. Susiraskite “VoipTel ITalia”

Kaip galite jį panaudoti?

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

Kaip galite jį panaudoti?

“VoipTel Italia” integarcijos kaina:

“VoipTel Italia” ir LiveAgent yra partneriai. Taigi, jei turite LiveAgent prenumeratą, integracija yra nemokama. Tačiau “VoipTel Italia” už savo paslaugas taiko mokesčius, nes bendrovė veikia nepriklausomai.

“VoipTel Italia” teikiamos naudos

  • Ekonomiška
  • Geresnė klientų patirtis 
  • prieiga visoje Italijoje
  • didelis patikimumas 

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoipTel Italia integration!

Frequently asked questions

Kas yra "VoipTel Italia"?

"VoipTel Italia" yra telefono operatorius, kuris jau daugiau kaip 10 metų siūlo debesų kompiuterijos ir interneto telekomunikacijų paslaugas mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, už konkurencingas kainas.

Kiek kainuoja "VoipTel Italia" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "VoipTel Italia" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau, turėkite galvoje, kad "VoipTel International" taiko mokestį už savo paslaugas.

Kaip galite pritaikyti "VoipTel Italia" VpIP numerį LiveAgent viduje?

Kaip jau minėjome anksčiau, "VoipTel Italia" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite žemiau pateiktą vadovą:

1. Eikite į Konfigūracijos > Skambutis > Numeriai > "VoipTel Italia"

2. Pridėkite VoIP numerį ir iš karto juo naudokitės

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai