„MySQL“

Kas yra „MySQL“?

„MySQL“ yra reliacinių duomenų bazių valdymo sistema, pagrįsta SQL. Ji dažniausiai naudojama saityno duomenų bazėms ir gali saugoti informaciją apie internetinėje parduotuvėje turimus produktus.

Kaip galima ją naudoti?

Ši integracija seka atnaujinimus apie naujus klientus, stulpelius ir eilutes užklausose. Taip pat galite kurti naujas eilutes, valdyti klientus, kurti pokalbius ir rasti eilutes užklausose.

Privalumai

  • Tvarkingas inventorius
  • Jokio programų kaitaliojimo, viskas vienoje vietoje

Frequently asked questions

Kas yra „MySQL“?

„MySQL“ yra duomenų bazių paslauga, daugiausia naudojama interneto duomenų bazėms. Pavyzdžiui, joje galima saugiai saugoti visą elektroninės prekybos inventorių. 

Kokios yra pagrindinės „MySQL“ savybės?

„MySQL“ yra reliacinė duomenų bazių valdymo sistema. Ji pagrįsta SQL užklausomis ir leidžia pasiekti ir valdyti lentelės įrašus. Ją lengva naudoti, ji yra saugi ir pritaikomo dydžio. Be to, ji labai lanksti ir ją galima atsisiųsti nemokamai. Svarbu tai, kad ji veikia pagal kliento ir serverio architektūrą.

 

Ar „LiveAgent“ leidžia naudoti „MySQL“?

„LiveAgent“ leidžia naudoti „MySQL“, kuri leidžia valdyti reliacines duomenų bazes. Tai leidžia gauti pranešimus apie naujus klientus, taupyti klientų aptarnavimo laiką naudojant vieną sąsają ir valdyti klientus naudojant „LiveAgent“.

 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai