“MDaemon”

Kas yra “MDaemon”?

“MDaemon” yra el. pašto serverio aplikacija “Microsoft Windows” operacinėje sistemoje veikiantiems kompiuteriams. Ji teikia vartotojui draugišką aplinką ir kliento pusėje palaiko daugybę protokolų. Tarp visų funkcijų, ji siūlo el. pašto arcyvą, mobiliųjų prietaisų valdymą, momentinį susirašinėjimą, migraciją ir el. pašto saugumą. Dėl savo stiprios šlamšto ir antivirusinės apsaugos funkcijos, “MDaemon” yra saugu naudotis. Ji taip pat gsli šifruoti jūsų duomenis.

Kaip galite naudoti “MDaemon”?

“MDaemon” visas funkcijas siūlo už tas pačias kainas ir jas nustato pagal vartotojų skaičių. Todėl tai yra puikus sprendimas mažoms įmonėms, ieškančioms funkcionalaus el. pašto serverio už prieinamą kainą. “MDaemon” saugus el. pašto sprendimas yra puiki išeitis, palaikanti bendravimo saugumą. Integruokite jį į LiveAgent bilietavimo sistemą ir aprūpinkite pagalbos tarnybą su patikimu el. pašto sprendimu.

Pakelkite savo pagalbos tarnybą į kitą lygį su LiveAgent pagalbos tarnybai skirta “MDaemon” integracija. Perkelkite savo el. laiškus ir kontaktus į atskirą, funkcionalų pagalbos tarnybos sprendimą. Atraskite tokias bilietavimo funkcijas, kaip taisyklės, kurios padeda automatizuoti daugybę pagalbos tarnybos procesus, ar atsakymų šablonai, kuriuos galima naudoti greitam atsakymų pateikimui klientams.

Peržiūrėkite hibridinį bilietų srautą, kuris pateikia klientų bilietus iš bet kurio bendravimo kanalo į vieną bilietavimo temą. Lengvai pridėkite ir tvarkykite bilietus vienoje vietoje iš el. pašto, internetinių pokalbių, skambučių centro, klientų portalo ar net socialinės žiniasklaidos. Prijunkite savo “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” ir “Viber” paskyras ir teikite geriausią pagalbą savo klientams.

Pradėkite tvarkyti savo bendravimą el. paštu ir stebėkite jį LiveAgent universalioje pašto dėžutėje. Nustatykite atsakomybės taisykles ar sukurkite departmentus, kuriuose nurodytumėte agentų specializaciją. Išnaudokite pastabas ir žymas, kad nustatytumėte priminimus ar bilietuose saugotumėte svarbią klientų informaciją. Atraskite visas bilietavimo funkcijas su LiveAgent ir sužinokite, kaip jomis pasinaudoti.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokia yra “MDaemon” integracijos nauda?

 • Patikimumas ir saugumas
 • Patikimi el. pašto serveriai 90-yje šalių
 • Lengvai prieinama ir funkcionali
 • Lankstus taikymas

Provide amazing email support

Switch to LiveAgent ticketing system and provide efficient email support thans to advanced features

Kaip integruoti “MDaemon į LiveAgent?

LiveAgent siūlo el. pašto serverių integracijos parinktis naudojant IMAP/POP3. “MDaemon” galima nesudėtingai integruoti į LiveAgent bilietavimo sisitemą per konfigūracijos parinktis. Vadovaukitės žemiau pateiktu vadovu ir išmokite, kaip tai padaryti.

"Mdaemon" pagrindinis puslapis
“MDaemon” pagrindinis puslapis
Kaip integruoti “MDaemon į LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 10 - MDaemon Plans 1.png
“MDaemon” pirkimas
 • Kai paruošite savo “MDaemon” paskyrą, jūs galite tęsti LiveAgent konfigūravimą. Jei dar neturite paskyros, atsidarykite savo LiveAgent paskyrą ar pradėkite nemokamą bandymą. Eiukite į Konfigūravimas > E. paštas > Pašto Paskyros ir pasirinkite oranžinį Sukurti Mygtuką. Atsidariusiame meniu pamatysite el. pašto tiekėjų sąrašą. Pasirinkite sąrašo apačioje esantį Kita parinktį. Tuomet pasirinkite IMAP/POP3.
IMAP/POP3 integracijos parinktis LiveAgent konfiguracijoje
Pasirinkite IMAP/POP3
 • Dabar, jums reikės pateikti savo “MDaemon” paskyros informaciją. Įveskite vartotojo vardą, slaptažodį ir savo el. pašto adresą. Pasirinkite el. pašto surinkimo būdą ir pateikite savo prievado ir serverio informaciją. Taip pat galite pasirinkti reikiamą departamentą. Kai atliksite visus nustatymus, paspauskite Išsaugoti ir viskas baigta.
Jūsų pašto dėžutės prijungimas LiveAgent su skirtingais integracijos laukeliais
Užpildykite informaciją

LiveAgent bilietavimo sistema ir pašto dėžutė surinks visą jūsų bendravimą el. paštu ir pavers jį į bilietus. Pradėkite savo kelionę teikiant geriausią klientų aptarnavimą su LiveAgent Akademija, kurioje galite daug sužinoti apie klientų aptarnavimą ir programinės įrangos naudojimą.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "MDaemon"?

"MDaemon" yra el. pašto serverio aplikacija "Microsoft Windows" operacinėje sistemoje veikiantiems kompiuteriams. Ji teikia vartotojui draugišką aplinką ir kliento pusėje palaiko daugybę protokolų. Tarp visų funkcijų, ji siūlo el. pašto arcyvą, mobiliųjų prietaisų valdymą, momentinį susirašinėjimą, migraciją ir el. pašto saugumą. Patikima "MDaemon" šlamšto ir virusų apsauga padaro jį saugių el. pašto sprendimu.

Kaip galite naudoti "MDaemon"?

"MDaemon" kainodara remiasi vartotojų skaičiumi, nes savo visas funkcijas ji siūlo už tą pačią kainą. Tai yra puikus sprendimas įmonėms, kurios ieško idealaus el. pašto serverio sprendimo, už prieinamą kainą. Jūs galite jaustis saugiai bendraudami naudojant "MDaemon" saugų el. pašto sprendimą. Lengvai įtraukite tai į savo LiveAgent bilietavimo sistemą ir pagerinkite savo klientų aptarnavimą.

Kokia yra "MDaemon" integracijos nauda?

 • Patikimumas ir saugumas
 • Patikimi el. pašto serveriai 90-yje pasaulio šalių
 • Lengvai prieinama ir funkcionali
 • Lankstus pritaikymas

Kaip integruoti "MDaemon" į LiveAgent?

 • Eikite į LiveAgent ir atsidarykite Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Sukurkite naują el. paštą ir pasirinkite Kita
 • Pasirinkite IMAP/POP3, pateikite savo informaciją ir paspauskite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai