“hMailServer”

Kas yra “hMailServer”?

“hMailServer” yra “Microsoft Windows” sistemai skirtas atvirojo kodo el. pašto serveris, kurį visi gali parsisiųsti ir naudoti nemokamai. Paslaugą naudoja Interneto paslaugų teikėjai, įmonės, vyriausybės, mokyklos ir entuziastai.

Be pačių populiariausių el. pašto protokolų palaikymo (IMAP, SMTP ir POP3), ją nesudėtinga integruoti į daugybę egzistuojančių žiniatinklio el. pašto sistemų. Jūs galite naudoti ją visų gaunamų ir išeinančių el. laiškų skenavimui, naudojant viruso skenerį. Šlamšto filtras yra pagrįstas balų sistema.

Kaip galite naudoti “hMailServer”?

“hMailServer” yra idealus el. pašto serveris bendrovėms ir įvairioms organizacijoms, kurioms reikia tvarkyti dideles įeinančių el. laiškų apimtis. Serveris teikia apsaugą nuo šlamšto ir virusų, todėl jis yra naudingas siekiant išlaikyti ypatingai saugų bendravimą. Pagrindinis privalumas yra lengva integracija su įvairiomis populiariomis žiniatinklio sistemomis ir jūsų LiveAgent pagalbos tarnybos sistema

LiveAgent pagalbos tarnybos sistemoje yra pažangi bilietavimo sistema, kuri gali apdoroti jūsų el. pašto pranešimus ir dar daugiau –  skambučių centras, internetiniai pokalbiai, klientų portalas ir net socialinė žiniasklaida. Sistema tvarkingai sutvarko visus gaunamus skambučius ar žinutes ir padeda paskirstyti užduotis, jas užbaigti ar greitai bei patikimai išspręsti klientų problemas.

Dar labiau stebina funkcijų gausa, kurios palaikų kiekvieną jūsų veiksmą. Naudokite bilietų filtravimą ir pridėkite žymas, kad dar geriau valdytumėte laiką, sukurkite departamentus, kurie būtų atsakingi už konkrečias problemas, pridėkite “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” ar “Viber“, kad pasiektumėte daugiau klientų bei pasirūpinkite greitais atsakymais su pranešimų šablonais.

Norite daugiau sužinoti apie LiveAgent bilietavimo sistemą? Peržiūrėkite mūsų funkcijų puslapį, kuriame galite sužinoti apie visas mūsų funkcijas ir jų naudojimą. Peržiūrėkite žemiau pateiktą LiveAgent Bilietavimo vaizdo įrašą ir pamatykite, kaip viskas veikia. 

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokios yra “hMailServer” teikiamos naudos?

 • Nesudėtinga konfigūracija
 • Pagrindinės konfigūravimo užduotis
 • Katalogų sinchronizavimas
 • Aplikacijos langas

Enhance your email customer support

LiveAgent ticketing system can help you improve your communnication in every aspect

Kaip integruoti “hMailServer” į LiveAgent?

“hMailServer” galima nesudėtingai integruoti į LiveAgent. Norint tai atlikti, jums nereikia naudoti jokių trečiųjų šalių paslaugų, o viską pasiekti galite LiveAgent Konfigūracijoje. Sekite žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip per kelias minutes atlikti procesą.

"hMailServer" namų puslapis su pagrindinėmis funkcijomis
“hMailServer” namų puslapis
 • Pirmiausiai reikia pasiruošti “hMailServer”? Apsilankykite “hMailServer” svetainėje ir jį parsisiųskite. Įdiegimas yra labai paprastas, o pagrindiniame puslapyje galite rasti vadovą. Jei reikia, būtinai jį perskaitykite. Kai tik paruošite “HMailServer”, tęskite sekančius žingsnius.
"HMailServer" parsisiuntimo puslapis
Parsisiųsti “hMailServer”
 • Viskas paruošta? Eikite į LiveAgent paskyrą (arba jei dar neturite, pradėkite nemokamą bandymą) ir tuomet eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros. Paspauskite oranžinį Sukurti mygtuką ir pasirinkite Kita. Sekančiame lange, iš dviejų parinkčių, pasirinkite IMAP/POP3 .
Kaip integruoti “hMailServer” į LiveAgent?
Pasirinkite IMAP/POP3
 • Viskas, ką jums liko atlikti yra susieti savo “hMailServer” pašto dėžutę su LiveAgent bilietavimo sistema. Šiame skyriuje reikia pateikti savo “hMailServer” informaciją. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, el pašto adresą bei kitus duomenis. Pasirinkite gavimo būdą ir pateikite serverio bei prievado informaciją.

  Atkreipkite dėmesį į kitas parinktis, tokias kaip departamentai, kurie bus atsakingi už šiuo el. paštu gaunamus klientų bilietus. Kai viską nustatysite pagal savo poreikius, paspauskite Išsaugoti ir viskas baigta.
"hMailServer" integracijos konfigūracija LiveAgent
Pateikite savo informaciją

Peržiūrėkite savo bilietavimo sistemą ir gaukite el. laiškus iš savo “hMailServer” el. pašto adreso. Dabar jūs galite teikti greitą ir patikimą klientų aptarnavimą, visiems apsisprendusiems su jumis susisiekti. Peržiūrėkite mūsų Akademijos puslapį ir daugiau sužinokite apie klientų aptarnavimą, sukurkite daugiau integracijų arba peržiūrėkite trumpą LiveAgent pristatomąjį vaizdo įrašą, bei pamatykite kitas jos galimybes. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "hMailServer"?

"hMailServer" yra atvirojo kodo el. pašto serveris, skirtas "Microsoft Windows" operacinei sistemai. Jis yra populiarus tarp internetinių paslaugų teikėjų, įmonių, mokyklų ir kitų įstaigų. Ji yra visiems nemokama.

Kaip galite naudoti "hMailServer"?

Tokie el. pašto serveriai kaip "hMailServer" yra idealus sprendimas įmonėms ir kitoms organizacijoms, susiduriančioms su didele el. laiškų apimtimi. Naudojant šį serverį, jūs galite apsaugoti savo bendravimą nuo šlamšto ir virusų. LiveAgent galima nesudėtingai integruoti su įvairiomis žiniatinklio pašto sistemomis, kartu su LiveAgent klientų aptarnavimo programine įranga. 

Kokia yra "hMailServer" integracijos nauda?

 • Nesudėtingas konfigūravimas
 • Pagrindinės konfigūravimo užduotys
 • Katalogų sinchronizavimas
 • Aplikacijos langas

Kaip integruoti "hMailServer" į LiveAgent?

 • Atidarykite LiveAgent ir eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Paspauskite Sukurti > Kita > IMAP/POP3
 • Pateikite savo "hMailServer" informaciją ir išsaugokite
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai