“MailEnable”

Kas yra “MailEnable”?

“MailEnable” yra “Microsoft Windows” operacinei sistemai skirtas komercinis el. pašto serveris. Su “MailEnable” sprendimu, galima teikti saugias el. pašto ir bendradarbiavimo paslaugas. Ji yra plačiai pripažinta kaip pati populiariausia “Windows Mail Server” Platforma pasaulyje. “MailEnable” palaiko IMAP, POP3, ir SMTP el. pašto protokolus bei savo vartotojams siūlo šlamšto ir antivirusinę apsaugą. Viena iš pagrindinių funkcijų, kuri išskiria “MailEnable” iš kitų el. pašto serverių yra plati integracija su “Microsoft Outlook”.

Kaip galite panaudoti “MailEnable”?

“MailEnable” yra idealus sprendimas naudotojams, savo verslą vykdantiems iš “Microsoft Windows” kompiuterių ir reikalaujantiems saugaus el. pašto sprendimo. Saugumas ir patikimumas yra tiksliai tai, ko jums reikia darbui atlikti. Jis sklandžiai integruojamas su “Microsoft Outlook” el. pašto klientu. Jį galima prijungti prie savo LiveAgent pagalbos tarnybos ir sustiprinti klientų pagalbą.

LiveAgent bilietavimo sistema yra pilnai suderinama su keliomis įvairių tiekėjų el. pašto dėžutėmis. Programinė įranga taip pat teikia patobulintas funkcijas, kurios užtikrina laiškų organizuotumą ir pristatymą reikiamiems gavėjams. Kai tik klientas gauna užklausą iš kliento, ji yra konvertuojama į bilietą. Šiuos bilietus galima rasti universalioje el. pašto dėžutėje.

Peržiūrėkite tokias funkcijas, kaip departamentai ar automatizuotas bilietų paskirstymas, kurios užtikrina bilietų pristatymą prieinamam pagalbos agentui. Be to, jūs galite naudoti žymas ir kurti grupes įvairiomis temomis ar nustatyti savo įmonės darbo valandas bei informuoti klientus, kada esate pasiekiamas atsakyti į jų užklausas. Tai yra vos keletas iš daugybės LiveAgent funkcijų, kurios visiems vartotojams užtikrina sklandžią darbo eigą.

El. paštas dar nėra viskas, ką jus integruojate. Jūs galite pagerinti savo klientų pagalbos tarnybą su VoIP skambučių centru, vienu greičiausiu internetinių pokalbių valdikliais, žinių baze ir jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrų“Facebook”, “Twitter”, “Instagram” ir taip pat “Viber”. Peržiūrėkite pilną LiveAgent funkcijų sąrašą, kurios gali padėti suteikti nuostabų klientų aptarnavimą.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokios yra “MailEnable” naudos?

 • Greitis ir saugumas
 • Populiariausias “Windows” pašto serveris
 • Plati “Outlook” integracija
 • Daugybė vartotojams skirtų funkcijų

Help your customers effectively with LiveAgent

Begin your free 14-day trial and start providing awesome support with our ticketing system

Kaip integruoti “MailEnable” į LiveAgent

Integruokite “MailEnable” į LiveAgent vos keliais paprastais žingsniais. Konfigūracijos meniu, LiveAgent turi nesudėtingą integracijos parinktį. Peržiūrėkite žemiau pateiktą žingsnis po žingsnio vadovą ir sužinokite, kaip integruoti.

Kaip integruoti “MailEnable” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Homepage.png
“MailEnable” svetainė
 • Jei dar neturite savo “MailEnable” paskyros, apsilankykite jų svetainėje ir pasirinkite planą. “MailEnable” taip pat siūlo nemokamą planą, todėl galite pradėti be jokių privalomų mokesčių. Kai tik tai padarysite, parsisiųskite ir įdiekite klientą. Dėka įdiegimo vedlio, šis procesas yra nesudėtingas. Jei jums reikalinga pagalba, čia galite peržiūrėti vadovą. 
Kaip integruoti “MailEnable” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Download.png
“MailEnable” planai
 • Kai tik baigsite “MailEnable” nustatymą, pats laikas ją susieti su jūsų LiveAgent pagalbos tarnyba. Prisijunkite prie savo paskyros (ar susikurkite nemokamą bandomąją versiją ir iš karto pradėkite) bei eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros. Paspauskite ant Sukurti mygtuko ir pasirinkite Kita > IMAP/POP3.
Kaip integruoti “MailEnable” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration.png
Pasirinkite IMAP/POP3
 • Dabar, konfigūracijoje pateikite savo informaciją. Jums reikia įvesti savo el. pašto adresą, slaptažodį ir prisijungimo informaciją, bei serverio ir prievado numerius. Jums taip pat reikia pasirinkti departamentą, atsakingą už atsakymus į bilietus iš šio el. pašto. Kai viskas jus tenkins, paspauskite Išsaugoti ir viskas baigta.
Kaip integruoti “MailEnable” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration Configuration.png
“MailEnable” konfigūracija

Integracija yra baigta ir jūsų LiveAgent pagalbos tarnyba yra pasiruošusi išspręsti klientų bilietus. Apsižvalgykite LiveAgent akademijoje ir daugiau sužinokite apie klientų aptarnavimą arba peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite visas LiveAgent galimybes.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "MailEnable"?

"MailEnable" yra komercinis el. pašto serveris, suderinamas su "Microsoft Windows". Naudodami "MailEnable", jūs galite nesudėtingai teikti el. paštą ir bendradarbiavimo paslaugas savo klientams. Ji plačiai pripažinta kaip pati populiariausia "Windows Mail Server" platforma pasaulyje.

Kaip galite naudoti "MailEnable"?

Vartotojams, kuriems yra reikalingas saugus el. pašto sprendimas savo "Microsoft Windows" kompiuteriuose, "MailEnable" yra idealus sprendimas. Jis siūlo saugumą ir patikimumą, kuris yra reikalingas užduočių užbaigimui. Programinė įranga sklandžiai integruojama su "Microsoft Outlook". Jūs taip pat ją galite integruoti su savo LiveAgent pagalbos tarnyba ir teikti geresnę pagalbą klientams.

Kokia yra "MailEnable" integracijos nauda?

 • Greitis ir saugumas
 • Populiariausias "Windows" pašto serveris
 • Plati "Outlook" integracija
 • Daug funkcijų vartotojams

Kaip įdiegti ir konfigūruoti "MailEnable"?

Dėka įdiegimo vedlio, "MailEnable" galima nesudėtingai įdiegti ir konfigūruoti. 

 • Pasveikinimo ekrane paspauskite sekantis ir pateikite savo registracijos duomenis
 • Pasirinkite komponentus ir pasirinkite įdiegimo vietą
 • Tada pasirinkite programos tvarkyklės grupę ir saugyklą
 • Sukurkite Pašto skyrių ir eikite per SMTP Prijungimo Konfigūraciją
 • Pradėkite įdiegimą ir pasirinkite "Web Mail" svetainę
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai