“Haraka”

Kas yra “Haraka”?

“Haraka” yra efektyvus ir našus SMTP serveris. Atvirojo kodo SMTP serveris “Haraka” yra parašytas Node.js ir dėl to jis yra labai veiksmingas ir lankstus. Dėka įskiepių integracijos sistemos, kurios suteikia galimybę “Javascript” programuotojams visiškai modifikuoti serverio elgesį. Tuo gali pasinaudoti daugybė didelio srauto internetinė svetainė.

Kaip galite naudoti “Haraka”?

Jei jums yra reikalingas lengvai pritaikomas node.js el. pašto serveris, “Haraka” yra tinkamas sprendimas. Sprendimas yra parašytas asinchroniniam jS ir yra labai greitas bei galintis aptarnauti tūkstančius konkurentų jungčių, kurių greitis yra tūkstančiai žinučių per sekundę. Ji siūlo puikią apsaugą nuo šlamšto. “Haraka” galima integruoti į LiveAgent pagalbos tarnybą bei patobulinti funkcionalumą ir teikti didesnį dėmesį klientų aptarnavimui.

“Haraka” yra puikus sprendimas visiems, reikalaujantiems didelio našumo el. pašto susirašinėjimo, tačiau klientų aptarnavimo tarnybai gali prireikti kitokio sprendimo. LiveAgent pagalbos tarnybos sistema gali tai padaryti už jus ir padėti išlikti reikiamame kelyje, bei efektyviai stebėti ir tvarkyti jūsų bendravimą.

Funkcionali LiveAgent bilietavimo sistema buvo sukurta efektyviam bendravimui ir problemų sprendimui. Bendravimo tvarkymas yra daug lengvesnis, dėka filtrų, šlamšto filtrų, žymų ir  departamentų, o atsakymai gali būti dar efektyvesni, naudojant atsakymų šablonus ir iš anksto paruoštas žinutes. Dėl aptikimo funkcijos, agentai yra apsaugoti nuo susidūrimo, o jei jiems reikalingas bendradarbiavimas, yra galimas bilietų padalijimas. Yra ir daugiau naudingų funkcijų, kurios gali būti naudingos įvairiais būdais.

Kokios yra “Haraka” naudos?

 • Aukštas našumas
 • Lankstumas
 • Virusų filtravimas
 • Sukčiavimo aptikimo DI
 • Įdiegtas paslaugų paketas

Provide better email support with LiveAgent

Switch to email ticketing and stay on top of your customer support with the right software

Kaip integruoti “Haraka” į LiveAgent?

Kai tik įdiegsite “Haraka”, jūs galite nesudėtingai ją susieti su LiveAgent bilietavimo sistema. Procesas trunka vos kelias minutes. Prašome peržiūrėti žemiau pateiktą vadovą ir sužinosite, kaip integruoti “Haraka” į LiveAgent.

"Haraka" pagrindinis puslapis su įvairiais skyriais ir aprašymais
“Haraka” pagrindinis puslapis
 • Jei pirmiausiai reikia paruošti “Haraka”, apsilankykite jų svetainėje ir sekite pateiktomis sąrankos instrukcijomis. Svetainėje pateikta išsami informacija apie sprendimą. Būtinai peržiūrėkite Pamokų skyrių. Kai baigsite, tęskite integraciją pagal žemiau nurodytus žingsnius.
"Haraka" pagrindinis puslapis su Įdiegimo instrukcijomis
Įdiegimo instrukcijos
 • Kai tik “Haraka” yra paruošta ir veikianti, prisijunkite prie LiveAgent (pradėkite nemokamą bandymą, jei dar neturi paskyros) ir paspauskite Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros. Paspauskite oranžinį Sukurti mygtuką ir pasirinkite Kita. Tuomet pasirinkite IMAP/POP3 ir tęskite kitą žingsnį.
"Haraka" el. pašto integracija į LiveAgent
IMAP/POP3
 • Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti savo “Haraka” informaciją šiame skyriuje. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, o taip pat el. pašto adresą ir kitą informaciją. Jums reikia pasirinkti gavimo būdą ir nurodyti serverį bei prievadą. Prašome peržiūrėti kitas parinktis, tokias kaip departamentai, kurie bus atsakingi už šiuo el. pašto adresu gaunamus bilietus. Kai tik viską sukonfigūruosite pagal savo poreikius, paspauskite “išsaugoti” ir baikite procesą.
“Haraka” konfigūracija

Nuo dabar, jūs galite pasiūlyti greitą ir patikimą klientų aptarnavimą visiems su jumis susisiekusiems. Jei tik jums reikės prijungti daugiau el. pašto adresų, galite bet kada grįžti prie šio vadovo. Ieškote daugiau integracijų? Apsilankykite skyriuje ir sužinokite, ką dar galite integruoti su LiveAgent.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "Haraka"?

Kaip SMTP serveris, "Haraka" siūlo didelį našumą ir efektyvumą. Jo Node.js kodo ir papildinių sistemos dėka, "Haraka" atvirojo kodo SMTP serveris yra efektyvus ir lankstus. "Javascript" gali nustatyti, kaip elgsis serveris.

Kaip galite naudoti "Haraka"?

Visiems, norintiems didelio našumo el. pašto susirašinėjimo, "Haraka" yra puikus pasirinkimas. Iš kitos pusės, klientų aptarnavimas gali reikalauti kito sprendimo. Su LiveAgent, jūs galite stebėti ir palaikyti organizuotą bendravimą.

Kokia yra "Haraka" integracijos nauda?

 • Didelis našumas
 • Lankstumas
 • Virusų filtravimas
 • Sukčiavimo aptikimo DI
 • Įdiegtas paslaugų paketas

Kaip integruoti "Haraka" į LiveAgent?

 • Atidarykite LiveAgent ir eikite į Konfogūracija > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Paspauskite ant Sukurti > Kita > IMAP/POP3
 • Pateikite savo "Haraka" informaciją ir Išsaugokite
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai