„Flowroute“

Kas yra „Flowroute“?

„Flowroute“ yra pirmaujanti debesija pagrįsta ryšio paslaugų teikėja, įsikūrusi Sietle, Vašingtono valstijoje. Ji buvo įkurta 2007 m. ir veikia visame pasaulyje. Įmonė siūlo daugelį produktų. „LiveAgent“ bendradarbiauja su „Flowroute“ dėl jų siūlomo VoIP produkto. Dabar galite lengvai sujungti savo „LiveAgent“ skambučių centrą su „Flowroute“.

Kiek kainuoja „Flowroute“ prijungimas prie „LiveAgent“?

„Flowroute“ jau yra „LiveAgent“ dalis, todėl už VoIP numerio prijungimą nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių. Tačiau „Flowroute“ veikia savarankiškai, todėl įmonė už savo paslaugas ima atskirus mokesčius.

Kaip galima sujungti „Flowroute“ su „LiveAgent“?

Pirmasis žingsnis – susisiekti su „Flowroute“ ir gauti VoIP numerį. Antrasis žingsnis – pats integravimas. Kadangi „Flowroute“ jau yra „LiveAgent“ dalis, jūsų įmonei tereikia prisijungti ir eiti į Configurations > Call > Numbers > (+ mygtukas). Po to suraskite „Flowroute“ ir įrašykite reikiamą informaciją. Išsaugokite ir jau galite pradėti naudotis savo VoIP.

Kokie yra VoIP naudojimo privalumai?

  • prieiga visame pasaulyje
  • galimybė naudotis įvairiais įrenginiais
  • pagerintas produktyvumas
  • geresnė klientų patirtis

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Flowroute integration!

Frequently asked questions

Kas yra „Flowroute“?

„Flowroute“ yra nuo 2007 m. visame pasaulyje, debesijos pagrindu veikiantis ryšių paslaugų teikėjas. 

Kiek „Flowroute“ apmokesnita už VoIP paslaugas?

„LiveAgent“ ir „Flowroute“ yra partneriai, bet „Flowroute“ veikia savarankiškai, todėl taiko mokesčius individualiai. Daugiau informacijos apie jų kainodarą rasite jų svetainėje.

Kas yra VoIP?

VoIP reiškia Voice over Internet Protocol (balsas per interneto protokolą) arba lietuviškai geriau žinomas kaip interneto telefonija. VoIP numeriai yra panašūs į įprastus fiksuotojo ryšio numerius, tačiau VoIP leidžia skambinti ir priimti skambučius per interneto ryšį. Todėl galite naudoti įvairių tipų įrenginius ir palaikyti ryšį su klientais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai