„Exim“

Kas yra „Exim“?

„Exim“ yra el. laiškų siuntimo programa, veikianti „Unix“ tipo operacinėse sistemose. Galite ją naudoti nemokamai. Turėdama labai lanksčią konfigūraciją, ji gali būti nustatyta daugeliui užduočių, pavyzdžiui, adresatų sąrašų išplėtimui ir virtualių domenų kūrimui. Tai funkcija, kurios neturi daugelis kitų el. laiškų siuntimo programų.

Kaip galite naudoti „Exim“?

„Exim“ gali būti ideali el. pašto programa vartotojams, kurie tikisi daugiau lankstumo ir konfigūravimo parinkčių. Prijunkite „Exim“ prie „LiveAgent“ bilietų sistemos, kad turėtumėte dar didesnį lankstumą teikiant klientų aptarnavimą bilietais internetu.

El. pašto prijungimas prie „LiveAgent“ bilietų sistemos padeda įvairiais būdais pagerinti jūsų pagalbos tarnybą. Visų pirma, ji nuskaito visus jūsų el. laiškus iš kiekvienos jūsų pateiktos el. pašto paskyros ir protingai juos sutvarko už jus. Bilietų sitema taip pat leidžia daug geriau sekti pokalbius, pažymėti bilietus kaip išspręstus ir padėti klientams greičiau, naudojantis įvairiomis kitomis funkcijomis.

Be to, galite prijungti kelias el. pašto paskyras, sukurti ir pasirinkti skyrius, atsakingus už įvairias su bilietais susijusias problemas arba sekti agentų reitingą, kad pamatytumėte, kaip gerai veikia jūsų pagalbos tarnyba. Peržiūrėkite visą funkcijų sąrašą čia ir sužinokite viską, ką jums gali padėti padaryti „LiveAgent“ bilietų sistema.

Tai dar ne viskas – bilietų sistema taip pat jungiasi ne tik su el. paštu. Sukurkite tiesioginio pokalbio valdiklį ir patalpinkite savo svetainėje, nustatykite skambučių centrą naudodami kompiuterį, rašykite straipsnius ir forumo įrašus savo klientų portalui arba bendraukite socialiniuose tinkluose – „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir „Viber“.

https://www.youtube.com/watch?v=zyBEt7ScQYk

Kokia yra „Exim“ teikiama nauda?

 • Papildomi IP adresai
 • Adreso testai
 • Automatinis pranešimas apie neišsiųstą žinutę
 • Rankinio nukrepimo domenai
 • Papildomi domenai

Provide better email support with LiveAgent

Improve your help desk with LiveAgent ticketing system and provide great customer support today

Kaip integruoti „Exim“ su „LiveAgent“

Sužinokite, kaip užbaigti „Exim“ integravimo su „LiveAgent“ procesą ir nedelsdami pradėkite naudoti šią integraciją. Procesas yra lengvas bet kuriam vartotojui ir užtrunka vos kelias minutes. Vykdykite toliau pateiktą vadovą, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti.

 • Jei dar neturite „Exim“ el. Pašto sąrankos, eikite į jų svetainę ir atsisiųskite. Vadovą taip pat rasite skyriuje Dokumentacija kartu su visa kita „Exim“ dokumentacija.
„Exim“ el. pašto svetainė su keliomis atsisiuntimo veidrodžio parinktimis
Parsisiųsti „Exim“
 • Dabar, kai „Exim“ el. paštas yra nustatytas ir paruoštas, eikite į „LiveAgent“ paskyrą ir atidarykite Konfigūracija> El. Paštas> El. pašto paskyros. Spustelėkite oranžinį mygtuką Sukurti, esantį viršuje ir pasirinkite Kitas. Tada iš dviejų parinkčių pasirinkite IMAP/POP3.

„Exim“ turima „LiveAgent“ el. pašto konfigūracija su IMAP/POP3 parinktimis
Pasirinkite IMAP arba POP3
 • Kitame skyriuje turite pateikti savo „Exim“ el. pašto duomenis – savo vartotojo vardą, slaptažodį ir el. pašto adresą. Taip pat turite pasirinkti IMAP arba POP3 gavimo tipą, pateikti serverio ir prievado duomenis, pasirinkti autentifikavimo metodą ir skyrių, kuris bus atsakingas už el. laiškus, gautus iš šio „Exim“ el. pašto. Baigę spustelėkite Išsaugoti.
„Exim“ el. pašto konfigūracija „LiveAgent“ pagalbos centre
„Exim“ konfigūracija

Jūsų „Exim“ integracija baigta ir jūsų el. pašto adresas yra prijungtas prie „LiveAgent“ bilietų sistemos. Jei norėsite prijungti daugiau el. pašto paskyrų, grįžkite prie šio vadovo. Būtinai peržiūrėkite „LiveAgent“ bilietų sistemos funkcijas, kad pamatytumėte viską, ką galite padaryti naudodami pagalbos centrą arba peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „Exim“?

„Exim“ yra el. laiškų siuntimo programa, veikianti „Unix“ tipo operacinėse sistemose. Galite ją naudoti nemokamai. Turėdama labai lanksčią konfigūraciją, ji gali būti nustatyta daugeliui užduočių, pavyzdžiui, adresatų sąrašų išplėtimui ir virtualių domenų kūrimui.

Kaip galite naudoti „Exim“?

„Exim“ gali būti naudojama kaip pagrindinė ar antrinė „LiveAgent“ bilietų sistemos el. pašto paskyra. Tai puikiai tinka vartotojams, kuriems reikalinga lanksti konfigūracija ir kurie nori atlikti daugybę užduočių naudodami el. pašto programą.

Kokia yra „Exim“ integracijos nauda?

 • papildomi IP adresai
 • adreso testai
 • atmestas pranešimas
 • rankinio maršruto domenai
 • papildomi domenai

Kaip integruoti „Exim“ su „LiveAgent“?

 • Atidarykite „LiveAgent“, tada eikite įKonfigūracija > El. paštas > Pašto paskyros
 • Spustelėkite Sukurti, tada pasirinkite Kita, tada IMAP/POP3
 • Pateikite savo „Exim“ duomenis ir spustelėkite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai