“ClickUp”

Kas yra “ClickUp”?

“ClickUp” yra debesų kompiuterijos bendradarbiavimo ir projektų valdymo sprendimas, skirtas visų dydžių ir specializacijos įmonėms. Ji siūlo galingų funkcijų, skirtų užduočių valdymui, tokių kaip pranešimai, užduočių pryskirimas ir būklė, įvairovę.

Kaip naudoti ClickUp?

Prijungus su LiveAgent, jūs galėsite pagreitinti savo darbo eigą, vietoje perjungimo tarp skirtingų aplikacijų, naudojant vieną sprendimą. Su LiveAgent skirta “ClickUp” integracija, jūs galite lengvai valdyti ir sekti užduotis. Jei jūs gaunate ar siunčiate el. laiškus iš LiveAgent, pasinaudoję paprasta komanda, jūs galite konvertuoti juos į “ClickUp” užduotis you. Be to, jūs galite prijungti bilietus prie jau egzistuojančių užduočių.

Kol “ClickUp” integracija rūpinsis, kad jūs būtumėte informuoti, LiveAgent stebės klientų bilietus ir juos už jus tvarkys. Prioritetų nustatymas ir bilietų valdymas yra sklandus, nepriklausomai nuo to, kiek bendravimo communication kanalų jūs naudojate. Jei norite pagerinti savo darbo eigą ir rečiau persijungti tarp skirtukų, pasinaudokite “ClickUp” integracijos privalumais.

Stebėkite, kas vyksta kituose jūsų naudojamuose įrankiuose ir geriau bei greičiau atlikite savo darbą. LiveAgent palaiko virš 150 integracijų su kitomis programinėmis įrangomis, todėl galėsite visą dėmesį skirti pagalbai savo klientams.

Kokios yra “ClickUp” naudos?

  • Valdykite projektus iš LiveAgent
  • Stebėkite užduotis vienoje vietoje
  • Bendradarbiaukite su savo kolegomis
  • Paverskite el. laiškus į bilietus
  • Susiekite bilietus į egzistuojančias užduotis

Looking for a better way to manage customer tickets?

Manage all of your communication channels with LiveAgent's multi-channel ticketing system

Ar kainuoja “ClickUp” integracija į LiveAgent?

“ClickUp” ir LiveAgent turi atskirą kainodarą. Tačiau “ClickUp” taip pat siūlo nemokamą planą. LiveAgent siūlo nemokamą integraciją, kaip plano dalį, todėl nėra jokio papildomo mokesčio už “ClickUp integraciją į LiveAgent.

Kaip integruoti “ClickUp” į LiveAgent

LiveAgent turi “ClickUp” integracijai paruoštą įskiepį, todėl procesas yra labai paprastas. Sekite žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip patys galite visa tai atlikti.

  • Norint integruoti “ClickUp”, atsidarykite savo LiveAgent ir eikite į Konfiguravimas > Sistema > Įskiepiai. Suraskite “ClickUp” įskiepį, paspauskite ant aktyvavimo jungiklio ir LiveAgent savaime persikraus. 
Kaip integruoti “ClickUp” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 07 - Clickup Liveagent Configuration 3.png
“ClickUp” LiveAgent viduje
  • Sąrašo viršuje, galite rasti aktyvų įskiepį. Paspauskite ant Konfigūravimo krumpliaračio mygtuko ir raskite API rakto laukelį. Į laukelį jums reikės įvesti “ClickUp” API Raktą.
"ClickUp" įskiepio konfigūravimas su API Žetono laukeliu
API konfigūravimas
  • Eikte į “ClickUp” paskyrą ir tuomet į Mano Nustatymai > Aplikacijos. Raskite tuščią API Žetono laukelį ir paspauskite ant Generuoti. Tuomet nukopijuokite ir įklijuokite API raktą į “ClickUp ” integracijos API rakto laukelį, esantį LiveAgent ir paspauskite ant Išsaugoti.
Kaip integruoti “ClickUp” į LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 07 - Clickup Dashboard.png
API Generatorius “ClickUp”

Integracija yra baigta ir jūs galite pradėti valdyti savo užduotis, stebint klientų bilietus. Peržiūrėkite žemiau pateiktą mūsų Apžvalginį vaizdo įrašą ir pamatykite, ką dar galite atlikti su LiveAgent.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "ClickUp"?

"ClickUp" yra projektų valdymo įrankis, siūlantis priminimus, tikslus, kalendorius ir dar daugiau, visų tipų komandoms. 

Kokios yra "ClickUp" integravimo į LiveAgent naudos?

Nereikia perjunginėti sąsajų, el. laiškai lengvai konvertuojami į užduotis, bilietų apjungimas su užduotimis, projektų valdymas iš LiveAgent.

Ar "ClickUp" integraciją į LiveAgent yra nemokama?

Taip, tai yra nemokama ir jei turite LiveAgent planą, nėra jokių papildomų mokėjimų. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai