„Drupal“

Norėdami suaktyvinti „Drupal“ įskiepį, vadovaukitės toliau pateiktu nuosekliu vadovu.

  • Atsisiųskite ir įdiekite „Live Agent“ modulį, skirtą „Drupal“
  • Naudokite savo paskyrą arba sukurkite nemokamą bandomąją paskyrą
  • Po sėkmingo prisijungimo prie „LiveAgent“ serverio išvalykite „Drupal“ podėlį. Tada antrame skirtuke galite konfigūruoti mygtukus
  • Pasirinkite, kurį mygtuką norite naudoti. Kiekvienas įjungtas mygtukas bus sukurtas atskirame bloke, kurį galėsite įjungti bloko konfigūracijos puslapyje
  • Mėgaukitės „Live Agent“ naudojimu
„LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuko šablonai, rodomi „Drupal“

Kas yra „Drupal“?

„Drupal“ yra turinio valdymo programinė įranga. Ji naudojama daugelyje svetainių ir programų, kurias naudojate kiekvieną dieną. „Drupal“ naudoja daugiau nei milijonas svetainių, įskaitant kai kuriuos mūsų vartotojus, todėl nusprendėme sukurti „Drupal“ integraciją, kad galėtumėte naudoti kartu su „LiveAgent“

Kaip galima tai naudoti?

Tiesioginis pokalbis – jūsų klientai gali susisiekti su jumis realiuoju laiku naudodami tiesioginio pokalbio mygtuką jūsų svetainėje. Naudodami tiesioginį pokalbį svetainėje, galite paversti savo svetainės lankytojus klientais daug greičiau nei anksčiau. Tyrimai rodo, kad vidutiniškai 35% padidėja pardavimai, kai jūsų svetainėje yra tiesioginio pokalbio mygtukas. Jie bus automatiškai matomi jūsų puslapiuose ir nereikia HTML /kodo rašymo.

„LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtukas, esantis „Drupal“ pagrindiniame puslapyje.

Pagalbos centras – jūsų klientai gali susisiekti su jumis keliais kanalais (galite prijungti neribotą skaičių pašto paskyrų, socialinių paskyrų, telefono numerių ir t.t. bei surūšiuoti į įvairius skyrius.)

Kaip galima tai naudoti? - App - Uploads - 2019 - 09 - Departments.png
Skyriai

Pranešimų gavimas neprisijungus – jei jūsų aptarnavimo komanda neprisijungusi, klientai gali palikti jums pranešimą, į kurį vėliau bus galima atsakyti el. paštu.

„LiveAgent“ universali pašto dėžutė kompiuterio ekrane

Frequently asked questions

Kas yra „Drupal“?

„Drupal“ yra turinio valdymo sistema, sukurta bet kuriam asmeniui ar įmonei, kurie nori įsitvirtinti skaitmeninėje erdvėje.

Kokia „Drupal“ teikiama nauda?

- didelis saugumas

- galimybė valdyti kelias svetaines iš vienos sąsajos

- turinys, optimizuotas skirtingiems įrenginiams

- modulio plėtiniai

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai