“ClickPhone”

Kas yra “ClickPhone”?

“ClickPhone” veikia nuo 2004 metų, kaip interneto ir telefonijos paslaugų tiekėjas, ir yra registruotas “ANCOM” kaip telefonijos ir interneto prieigos paslaugų operatorius Rumunijoje. Jų serveriai randasi saugiuose duomenų centruose, pagrindiniuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose bendravimo mazguose.

Siekiant supaprastinti operatorių veiklą, „ClickPhone“ gali integruoti jūsų telefono ryšį į internetine platforma su esama CRM arba ERP.

“ClickPhone” nuolat diversifikavo savo produkto portfelį, siūlydami paslaugas juridiniams asmenims, pradedant PBX stočių priegloba ir baigiant skambučių centro paslaugomis.

Kaip galite jį panaudoti?

LiveAgent ir “ClickPhone” dabar yra partneriai, todėl “ClickPhone” integracija yra kaip niekada paprasta. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “ClickPhone” VoIP numerio sujungimą su jūsų skambučių centru.

Jei jus domina “ClickPhone” prijungimas prie LiveAgent skambučių centro, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros, ir vadovaukitės nurodytomis instrukcijomis.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

Kaip galite jį panaudoti?

3. Suraskite “ClickPhone”

Kaip galite jį panaudoti?

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

Kaip galite jį panaudoti?

“ClickPhone” integracijos kaina

“ClickPhone” ir LiveAgent yra partneriai, todėl jei turite LiveAgent prenumeratą, integracija yra nemokama. Tačiau “ClickPhone” už savo paslaugas taiko atskirą mokestį, nes įmonė vykdo atskirą veiklą.

“ClickPhone” naudos

  • Ekonomiška
  • Geresnė klientų patirtis
  • prieiga visoje Rumunijoje
  • didelis patikimumas

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie skambučių centro programinės įrangos veikimą, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Clickphone integration!

Frequently asked questions

Kas yra "ClickPhone"?

"ClickPhone" veikia nuo 2004 metų, kaip interneto ir telefonijos paslaugų tiekėjas, ir yra registruotas "ANCOM" kaip telefonijos ir interneto prieigos paslaugų operatorius Rumunijoje.

Kiek kainuoja "ClickPhone" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "ClickPhone" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "ClickPhone" už savo paslaugas taiko atskirą mokestį.

Kaip galite įdiegti "ClickPhone" VoIP numerį LiveAgent?

Kaip jau minėjome anksčiau, "ClickPhone" jau yra įtraukta į LiveAgent. Paprasčiausiai prisijunkite ir sekite toliau pateiktu vadovu:

  1. Eikite į Konfigūracijos > Skambučiai > Numeriai > "ClickPhone"
  2. Pridėti VoIP numerį ir iš karto jį naudoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai