„Telsome“

„Telsome“ yra telefonijos paslaugų teikėjas įmonėms, kurios daug dėmesio skiria kokybei ir tobulėjimui. Nuo 2003 m. bendrovė teikia vieningus fiksuotojo, mobiliojo ryšio ir PBX sprendimus.

„LiveAgent“ ir „Telsome“ dabar yra partneriai, todėl „Telsome“ VoIP integracija tapo paprastesnė nei bet kada anksčiau. „LiveAgent“ netaiko jokių papildomų mokesčių už „Telsome“ VoIP numerio sujungimą su jūsų skambučių centru.

Jei norite sujungti „Telsome“ su „LiveAgent“ skambučių centru, tiesiog prisijunkite prie „LiveAgent“ paskyros ir vadovaukitės toliau pateiktomis ekrano nuotraukomis.

„Telsome“ privalumai:

  • išplėstinės funkcijos
  • nedideli mėnesiniai mokesčiai
  • patobulinta klientų patirtis
  • puikus prieinamumas

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Telsome integration!

Frequently asked questions

Kas tra „Telsome“?

„Telsome“ yra Ispanijoje įsikūrusi VoIP paslaugų teikėja, teikianti paslaugas visoje Europoje. 

Kaip galima integruoti „Telsome“ į „LiveAgent“?

„Telsome“ jau yra „LiveAgent“ dalis, todėl sujungti šias dvi platformas gana paprasta. „LiveAgent“ paskyroje eikite į Configuration > Call > Numbers > Telsome ir iš karto naudokite savo VoIP numerį. 

Kiek kainuoja prijungti „Telsome“?

„Telsome“ yra atskira įmonė, todėl ir už paslaugas ima atskirus mokesčius. Tačiau planą Viskas viename užsisakiusiems „LiveAgent“ prenumeratoriams „Telsome“ prijungimas prie „LiveAgent“ yra nemokamas. 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai