Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Šablonai
 • Svečių tinklaraščių rašymo el. laiškų šablonai

Svečių tinklaraščių rašymo el. laiškų šablonai

Svečių rašomi tinklaraščiai gali būti labai efektyvi turinio rinkodaros taktika tiek B2B, tiek B2C verslui. Jei tai daroma teisingai, svečių įrašai gali padėti padidinti prekės ženklo žinomumą, pagerinti SEO reitingą ir pritraukti daug tikslinio srauto į jūsų svetainę. Tiesą sakant, vienas startuolis per mažiau nei metus sugebėjo padidinti savo mėnesio srautą nuo 0 iki 5 skaitmenų, naudodamas svečių tinklaraščių rinkodaros strategiją.

Tačiau norint, kad jūsų svečių įrašai būtų priimti kituose tinklaraščiuose, gali kilti sunkumų, jei jums sunku parašyti efektyvų el. laišką, kuris išsiskirtų perpildytoje pašto dėžutėje. Žemiau pateikiame išbandytas ir patkrintas temas ir el. laiškų šablonus, skirtus jūsų svečių įrašų kampanijoms.

El. laiškų šablonų pritaikymas
Išsaugokite ir tinkinkite svečių įrašų pristatymo el. laiškus kaip šablonus

Kas yra svečio tinklaraščio rašymas?

Svečių tinklaraščiai (arba įrašų skelbimas svečio teisėmis) yra turinio rinkodaros taktika, apimanti straipsnių rašymą ir publikavimą trečiųjų šalių svetainėse/tinklaraščiuose. Svečių tinklaraščiai paprastai teikia abipusės naudos publikuotojams, priglobiantiems svečio turinį (nes tai padeda sudominti jų auditoriją), ir svečiams tinklaraštininkams, kurie gauna papildomą platformą reklamuoti savo prekės ženklą. Paprastai kviestiniai tinklaraštininkai rašo turinį svetainėms ir panašiems tinklaraščiams, susijusiems su jų pramonės šaka, siekdami:

El. laiškų temos, skirtos svečio įrašui

 • Puikios turinio idėjos jūsų tinklaraščiui
 • Būsimų svečių įrašų idėjos [tinklaraščio pavadinimas]
 • Nemokami aukštos kokybės straipsniai jūsų tinklaraščiui
 • Svečio įrašo pasiūlymas
 • Aukštos kokybės svečio įrašo užklausa
 • Peržiūrėkite šias 3 [tinklaraščio pavadinimas] tinklaraščio įrašų idėjas
 • Svečio įrašo užklausa [tinklaraščio pavadinimas]
 • Aptarkime jūsų naują tinklaraščio įrašą
 • Kitas tinklaraščio įrašas, skirtas [tinklaraščio pavadinimas]. Sunkų darbą palikite man
 • Jūsų tinklaraščiui paruošiau kažką ypatingo
 • Turiu kažką ypatingo jūsų tinklaraščiui. Pasižiūrėkite!
 • Ieškote nuostabaus tinklaraščio įrašo? Turime!
 • Kažkas ypatingo [tinklaraščio pavadinimas]
 • Pamaitinkite savo turinio ištroškusį tinklaraštį
 • Suteikite naudos savo prenumeratoriams šiuo tinklaraščio įrašu
 • Jūs neaptarėte šios temos, tiesa?
 • Niekas apie tai nerašė jūsų tinklaraštyje. Ar aš teisus?
 • Įdomūs dalykai jūsų tinklaraščiui

10 svečių tinklaraščių rašymo el. laiškų šablonų

1 šablonas

2 šablonas

3 šablonas

4 šablonas

5 šablonas

6 šablonas

7 šablonas

8 šablonas

9 šablonas

10 šablonas

Svečių tinklaraščiai – dažnai užduodami klausimai

Kaip pradėti svečių tinklaraštį?

Norėdami pradėti svečių tinklaraštį, turėtumėte susidėlioti svečių tinklaraščių kūrimo gaires, tinklaraščių svetainių sąrašą ir tinklaraštininkų sąrašą. Turite įtraukti trumpą svečio tinklaraštininko biografiją, nuorodas į jų tinklaraštį ir socialinių tinklų paskyras bei tinklaraščio įrašo pavadinimą.

Kiek turėčiau mokėti svečiui tinklaraštininkui?

Svečias tinklaraštininkas yra rašytojas, parašantis įrašą jūsų svetainėje ar tinklaraštyje. Galite mokėti svečiui tinklaraštininkui pagal laiką, kurį jis/ji praleido rašydamas ar rinkdamas informaciją jūsų tinklaraščiui.

Kodėl turėčiau kviesti svečius tinklaraštininkus?

Svečio tinklaraštį rašo su organizacija nesusijęs asmuo. Tai dažnai naudojama kaip būdas pritraukti platesnę auditoriją.

Free 14-day trial. No credit card required. Sign up today!

Discover all that LiveAgent has to offer-- including a complete ticketing system with canned responses and customizable email templates.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kaip pradėti svečių tinklaraštį?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Norėdami pradėti svečių tinklaraštį, turėtumėte susidėlioti svečių tinklaraščių kūrimo gaires, tinklaraščių svetainių sąrašą ir tinklaraštininkų sąrašą. Turite įtraukti trumpą svečio tinklaraštininko biografiją, nuorodas į jų tinklaraštį ir socialinių tinklų paskyras bei tinklaraščio įrašo pavadinimą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek turėčiau mokėti svečiui tinklaraštininkui?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Svečias tinklaraštininkas yra rašytojas, parašantis įrašą jūsų svetainėje ar tinklaraštyje. Galite mokėti svečiui tinklaraštininkui pagal laiką, kurį jis/ji praleido rašydamas ar rinkdamas informaciją jūsų tinklaraščiui.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kodėl turėčiau kviesti svečius tinklaraštininkus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Svečio tinklaraštį rašo su organizacija nesusijęs asmuo. Tai dažnai naudojama kaip būdas pritraukti platesnę auditoriją.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai