Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šablonai
  • Skambučių centras: pokalbių užbaigimo/pristabdymo šablonai

Skambučių centras: pokalbių užbaigimo/pristabdymo šablonai

Daugelis klientų nori susisiekti su savo mėgstamų prekių ženklų atstovais telefonu. Dauguma publikacijų, skirtų klientų aptarnavimui, skelbia, kad „telefono skambutis yra atgyvena“, o tai iš tikrųjų yra sakinys iš 2010 m. lapkričio 14 d. (!) „TechCrunch“ straipsnio. Ir nors autorius pridūrė, kad „atgyvena“ technologijų pramonėje reiškia „mažiau naudojamas“, daugelis tyrimų, tokių kaip šis iš Forrester, įrodo priešingai.

skambučio peradresavimas
Bendraukite su klientais naudodami „LiveAgent“ virtualų skambučių centrą

Negalime teigti, kad kiti komunikacijos kanalai, naudojami klientų aptarnavime, pvz., tiesioginiai pokalbiai internetu, pokalbių robotai ar žinutės, netampa vis populiaresni. Kita vertus, tai nereiškia, kad klientai nebesidomi pagalba telefonu.

Žemiau rasite keletą pokalbių užbaigimo/pristabdymo šablonų pavyzdžių. Naudokite juos norėdami teisingai užbaigti ar pristabdyti bendravimą su klientais, užtikrindami jų pasitenkinimą ir lojalumą.

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design<br /> your own customer email templates.<br /> Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Skambučių centras: pokalbių užbaigimo/pristabdymo šablonai

1 pokalbio užbaigimo/pristabdymo šablonas

2 pokalbio užbaigimo/pristabdymo šablonas

3 pokalbio užbaigimo/pristabdymo šablonas

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl turėtumėte užbaigti/pristabdyti pokalbį telefonu?

Viena iš priežasčių nutraukti pokalbį gali būti išspręsta kliento problema. Tada vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra padėkoti klientui už pokalbį ir patikinti, kad jis gali vėl kreiptis bet kuriuo metu, kai jam prireiks pagalbos.

Kitos priežastys, dėl kurių nutraukiamas kontaktas, gali būti nesugebėjimas išspręsti kliento užklausos arba pokalbio perkėlimas į kitą komunikacijos kanalą. Pauzė pokalbyje paprastai įvyksta tada, kai kliento problemos sprendimas užtrunka ilgiau nei įprastai arba prireikia papildomo laiko, kad būtų įtraukti įvairūs suinteresuotieji subjektai. Retais atvejais pokalbis gali būti užbaigtas dėl kliento elgesio: pavyzdžiui, kai jis yra grubus, agresyvus arba nenori bendradarbiauti su agentu.

Ar turėčiau paaiškinti, kodėl pokalbis užbaigiamas/pristabdomas?

Taip, jūsų agentai visada turėtų paaiškinti, kodėl kažkas vyksta, ir tai taikoma ne tik paaiškinant pokalbio užbaigimo/pristabdymo priežastis. Todėl jūsų agentai turėtų įprasti paaiškinti, kodėl bilietas atmetamas ar pokalbis užbaigiamas/pristabdomas. Tai nebūtinai turi būti ilga kalba. Pakanka dviejų trumpų sakinių, paaiškinančių, kas nutiko, kodėl taip atsitiko ir kokie yra tolesni veiksmai, kad jūsų klientai būtų gerai informuoti.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kodėl turėtumėte užbaigti/pristabdyti pokalbį telefonu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Viena iš priežasčių nutraukti pokalbį gali būti išspręsta kliento problema. Tada vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra padėkoti klientui už pokalbį ir patikinti, kad jis gali vėl kreiptis bet kuriuo metu, kai jam prireiks pagalbos.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar turėčiau paaiškinti, kodėl pokalbis užbaigiamas/pristabdomas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Taip, jūsų agentai visada turėtų paaiškinti, kodėl kažkas vyksta, ir tai taikoma ne tik paaiškinant pokalbio užbaigimo/pristabdymo priežastis.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kodėl turėtumėte pristabdyti pokalbį telefonu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pauzė pokalbyje paprastai įvyksta tada, kai kliento problemos sprendimas užtrunka ilgiau nei įprastai arba prireikia papildomo laiko, kad būtų įtraukti įvairūs suinteresuotieji subjektai.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai