Vaizdo skambutis

Kodėl turėtumėte naudoti vaizdo pokalbius?

Internetinių vaizdo pokalbių programinė įranga jums leidžia asmeniškiau bendrauti su savo kientais. Tai labai svarbu, kai klientai jums nori tiesiogiai parodyti tam tikrus dalykus, kad klientų aptarnavimas / pagalba galėtų suteikti geresnę pagalbą. Pradėkite vaizdo skambutį ir vienu metu naudokitės pokalbiu ir skambučiu.

Verslo privalumai:

Kaip veikia Vaizdo skambutis?

Internetiniai vaizdo pokalbiai veikia taip pat, kaip įprastiniai “Skype” pokalbiai. Tad jei norite asmeniškiau bendrauti su savo klientais, internetiniai vaizdo pokalbiai yra labai patogus būdas.

Dar daugiau, LiveAgent vaizdo pokalbis yra pilnai naršyklinis. Dėl to jums nereikia naudoti jokių 3-čiųjų šalių teikiamų programų – kaip ir jūsų LiveAgent paskyros. Jūsų agentai taip pat gali bendrauti su klientais vaizdo pokalbiais, nesinaudodami telefonais. Jūsų klientų pagalbos / aptarnavimo darbuotojai gali gauti vaizdo pokalbį tiesiogiai į savo kompiuterius.

Papildomai, jie gali tuo pat metu kalbėtis su jūsų klientais, todėl nebereikia nieko rašyti per telefoną. Jūsų įprastiniai ir internetiniai pokalbiai bus saugomi viename Biliete. Sukurkite automatizuotas skambučio nukreipimo schemas neribojant Agentų ir Departmentų skaičiaus.

Pagrindinių funkcijų apibendrinimas:

  • Vaizdo skambutis realiuoju laiku
  • Vaizdo skambutis ir pokalbis vienu metu (dažnai vadinamas pokalbių vaizdo skambutis)
  • Naršyklinis – nereikia jokių trečiųjų šalių aplikacijų
Mockup-Naršyklinis vaizdo pokalbis realiuoju laiku
  • Pritaikomas tiesioginio vaizdo pokalbio mygtukas
  • Vaizdo skambutis ir pokalbis naudojant kompiuterį (nereikia naudoti telefono)

Kaip pasiruošti LiveAgent internetiniam vaizdo pokalbiui?

Norėdami pradėti vaizdo pokalbį per kompiuterį, savo svetainėje turite patalpinti internetinių vaizdo pokalbių mygtuką. Tokiu būdu, jūsų klientai galės nedelsiant pradėti pokalbį per savo kompiuterį. Su LiveAgent, jūs galite maksimaliai pritaikyti vaizdo pokalbių mygtuką. Pavyzdžiui, jūs galite:

  • Pritaikyti mygtuko dizainą
  • Pasirinkti mygtuko kalbą
  • Užvardinti mygtuką
  • Nustatyti mygtuko vietą; (šone, kampe, apačioje ar jūsų pasirinktoje vietoje)
  • Pasirinkti departamentą, kuris tvarkys tokio tipo klientų užklausas

Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite LiveAgent – Kaip sukurti vaizdo pokalbių mygtuką ir viską sužinokite žingsnis po žingsnio.

Atraskite kitas puikias LiveAgent funkcijas:

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai