Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

IVR scenarijaus pavyzdžiai

Įdiegta profesionali IVR sistema gali padėti įmonėms patobulinti aptarnavimą telefonu ir padidinti klientų pasitenkinimą. Efektyvus IVR scenarijus ne tik leidžia automatiškai nukreipti gaunamus skambučius reikiamiems skyriams ar agentams, bet ir panaikina ilgas eiles bei laukimo laiką. IVR pasisveikinimai ir pranešimai, kuriuos skambinantysis girdi skambindamas į jūsų įmonę, nustato visos sąveikos toną, todėl svarbu juos teisingai suprasti.

IVR scenarijaus pavyzdžiai
IVR naudojimas praktikoje

Gerai parašyti IVR scenarijai gali padidinti prekės ženklo žinomumą ir kiekvienam skambinančiajam suteikti paprastą ir malonią aptarnavimo patirtį. Tuo tarpu neveiksmingi IVR scenarijai gali nuvilti ir suklaidinti skambinančiuosius, todėl susidarys ilgalaikis neigiamas įspūdis apie verslą. Norėdami sukurti savo IVR scenarijus, pasinaudokite toliau nurodytais patarimais apie IVR ir IVR scenarijų pavyzdžiais bei keletu dažniausiai pasitaikančių frazių.

Peter Komornik

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizavimą, kuri mums suteikia galimybę teikti išskirtinę pagalbą savo klientams.

Peter Komornik, Vadovas
logo slido black

Geriausi patarimai apie IVR scenarijų ir klaidos, kurių reikia vengti

  • Venkite per daug meniu parinkčių

Skambinantiesiems gali būti sunku suprasti ilgą ir sudėtingą IVR meniu, todėl paprastai rekomenduojama pateikti iki 5 pagrindinių meniu parinkčių, kurios turėtų būti išvardytos pagal svarbą.

  • Pabaigoje paminėkite papildomus numerius

Skambintojai gali nežinoti, kokio papildomo numerio jiems reikia, tačiau jie žino, į kurį skyrių nori būti nukreipti. Įsitikinkite, kad prieš veiksmą jie visada išgirsta parinktį („Norėdami susisiekti su pardavimų skyriumi, spauskite 1“, o ne „Spauskite 1, jei norite susisiekti su pardavimų skyriumi“).

  • Išlaikykite paprastumą ir pasistenkite, kad jus būtų lengva suprasti

Naudokite aiškią ir lengvai suprantamą kalbą su visais, kurie skambina į jūsų pagalbos liniją. Venkite nereikalingų konkrečių pramonės šakos terminų, santrumpų ir sudėtingų žodžių.

  • Informuokite klientus apie laukimo laiką

Leiskite skambinantiesiems žinoti, kiek laiko jie turės laukti, kol prisijungs gyvas agentas. Jei jie turės laukti eilėje, klientai turėtų žinoti, ko tikėtis, ir galėtų atitinkamai planuoti savo laiką.

  • Apsvarstykite perskambinimo parinktį

Kai linijos yra per daug užimtos ir laukiančiųjų eilės per ilgos, būtinai įjunkite automatinę atgalinio skambinimo funkciją, kad sutrumpėtų eilės ir sumažėtų neatsakytų skambučių skaičius.

IVR scenarijų pavyzdžiai

IVR pasisveikinimo pranešimai

IVR meniu parinktys

Laukimas

Pasiektas maksimalus laukimo laikas

Perskambinimo pranešimai klientams, laukiantiems eilėje

Pranešimai po darbo valandų

Pranešimai apie atostogų pabaigą

Balso pašto pranešimai

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia IVR?

IVR reiškia interaktyvų atsakiklį (angl. Interactive Voice Response). IVR yra sistema, leidžianti vartotojams bendrauti su įmonėmis telefonu ir automatiškai parenkanti veiksmų seką.

Kaip įrašyti IVR pranešimus?

IVR pranešimą galite įrašyti naudodami skambučių centro programinės įrangos balso įrašymo parinktį. Pirmiausia turite sukurti skyriaus ar paslaugos teikimo IVR grupę, o tada galėsite įrašyti savo balsą.

Kaip pasisveikinti su klientu skambučio metu?

Pasisveikindami su klientu galite naudoti frazę „Labas, [VARDAS], kaip jums sekasi?“ arba „Labas, [VARDAS], kaip galiu padėti?“

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia IVR?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “IVR reiškia interaktyvų atsakiklį (angl. Interactive Voice Response). IVR yra sistema, leidžianti vartotojams bendrauti su įmonėmis telefonu ir automatiškai parenkanti veiksmų seką.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip įrašyti IVR pranešimus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “IVR pranešimą galite įrašyti naudodami skambučių centro programinės įrangos balso įrašymo parinktį. Pirmiausia turite sukurti skyriaus ar paslaugos teikimo IVR grupę, o tada galėsite įrašyti savo balsą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip pasisveikinti su klientu skambučio metu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pasisveikindami su klientu galite naudoti frazę „Labas, [VARDAS], kaip jums sekasi?“ arba „Labas, [VARDAS], kaip galiu padėti?” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai