Bendro atsakymo šablonai

Ar svarbios tiesioginės „Facebook“ ar „Instagram“ žinutės? Dauguma įmonių, kurios pradeda dirbti socialiniuose tinkluose, mano, kad tiesioginėmis žinutėmis socialiniuose tinkluose gaunamos žinutės yra mažiau svarbios nei el. laiškai.

Tačiau iš tikrųjų yra priešingai! Šiais laikais vartotojai daugiau laiko praleidžia socialiniuose tinkluose, o ne tikrindami savo pašto dėžutes. Todėl jūsų įmonė turi teikti išskirtinį klientų aptarnavimą per socialinius tinklus bei kitus komunikacijos kanalus ir atsakyti į kiekvieną iš klientų gautą žinutę.

Atsakykite į „Facebook“ komentarus ir tiesiogines žinutes tiesiai iš „LiveAgent“ valdymo skydelio

Kas yra tiesioginė žinutė? Kodėl jos yra svarbios?

Tiesioginė žinutė – tai privati žinutė, kurią socialinių tinklų naudotojas siunčia kitam naudotojui arba į verslo paskyrą. Ši bendravimo rūšis unikali tuo, kad kiti naudotojai negali matyti ne jiems išsiųsto turinio. 

Tiesioginės žinutės iš „Facebook“ ar „Instagram“ atvėrimo rodiklis yra labai aukštas ir viršija 60 % ar net 80 %, palyginti su vidutiniu elektroninio laiško atvėrimo rodikliu, kuris yra apie 15–25 % (šaltinis). Taip yra paprasčiausiai todėl, kad žmonės šiais socialiniais tinklais naudojasi itin plačiai. Kuo aktyviau jūsų prekės ženklas veikia konkrečiame tinkle, tuo aktualesnis bus gautas laiškas į dėžutę.

Socialinių tinklų bendrojo atsakymo šablonų idėjos

Socialinių tinklų bendras atsakymas 


Hey there, [name]!

Thank you for contacting us!

My name is [rep’s name], and I’d be happy to assist you today.

Could you specify your request so that I can try to help you, or pass your message on to a colleague who will contact you ASAP?

Best,
[rep’s name]

P.S. If you like the content we post on our profile, how about you share our posts from time to time? It will help us reach more followers and grow our social media presence <3

Socialinių tinklų bendras atsakymas – žinutė į pranešimą apie nekokybišką / sugadintą užsakymą


Hello [name],

Thank you for notifying us about the problem with your order.

We are sorry that you received a [faulty/damaged] product, and we promise that this issue will be resolved as soon as possible!

Please provide us with the following information so that we can start the return process:

Order number, which you can find in your confirmation email or on the package.
Details about the faulty product.
Description of the problem.

As soon as you provide us with more details, we will inform you about the next steps.

Best,
The [company] customer service team

Socialinių tinklų bendras atsakymas – žinutė į klausimą apie atsargų papildymą


Hi [name],

We’re glad that you are interested in our [product/service].

As you may have noticed, this product is currently out of stock. However, it will be available again on the [date].

As we will be restocking a limited number of items, we recommend that you sign up for a reminder list. Once you add your email, our system will notify you when the desired [product/service] is in stock again.

Good luck and happy shopping!

Best,
[name of a representative] from the [company] team

Socialinių tinklų bendras atsakymas – žinutė į klausimą apie užsakymo būseną


Hey [name],

Thank you for reaching out.

I’ve just checked the status of your order no. [order no.]. It has just been [packaged/shipped/delivered to a pick-up point], so you will receive it in [number of days] days.

You can track your order by following this link [link].

If you have any other questions, feel free to message me.

Best,
[name of a representative] from the [company] team

Socialinių tinklų bendras atsakymas – atsakymas į žinutę, kurioje prašoma pagalbos, nes klientas negavo atsakymo kitais kanalais


Hi [name],

Thank you for messaging and notifying us about that situation. I’m sorry you had to wait for so long without being contacted by our team.

If you submitted your inquiry via email, contact form, or live chat, you should have received a confirmation email with a dedicated ticket number assigned to your inquiry.

Could you please check that message and let me know the number of your ticket?

I will check the status of your inquiry right after you give me these details and will get back to you with more information and the next steps.

Sorry for the inconvenience!

Regards,
The [company] customer service team

Bendravimas socialiniuose tinkluose – pagrindinės taisyklės

Sukurkite internetinę asmenybę

Būkite savimi. Bendraujate su tikrais žmonėmis, todėl būkite atviri, sąžiningi ir empatiški. Perteikite savo vertybes arba savo prekės ženklo vertybes klientams.

Būkite nuoseklūs

Užtikrinkite, kad tiek viešas, tiek privatus bendravimas socialinėje internetinėje erdvėje vyktų tuo pačiu tonu. Jei viešuosiuose pranešimuose tonas yra ramus ir lengvai suprantamas, tą patį darykite ir tiesioginėse žinutėse. Nebūkite pernelyg formalūs. Juk nenorite, kad siuntėjas abejotų, ar jis parašė žinutę tai įmonei, kuriai norėjo parašyti, – ar ne?

Atsakykite greitai

Socialiniai tinklai yra nuolat veikiantis kanalas. Įpraskite kuo greičiau atsakyti į žinutes ir komentarus, neatsižvelgiant į žinutės kontekstą.

Atkreipkite dėmesį į rašybos ir gramatikos klaidas

Įsitikinkite, kad tie, kurie rūpinasi jūsų verslo paskyros pašto dėžute, moka tinkamai rašyti. Jei jiems kyla abejonių, rekomenduokite naudotis gera rašybos tikrinimo programa arba paprašykite redaktorių pagalbos.

Ready to use our social media templates?

Put them to the test with our free 14-day trial, no credit card required. Start replying to Facebook messages, Tweets, and Instagram comments today!

Frequently asked questions

Kokio ilgio turėtų būti mano tiesioginės žinutės?

Tai priklauso nuo situacijos ir nėra bendros taisyklės. Jokia skaitmeninė žinutė neturėtų būti per ilga, tačiau jūsų atsakymai į klientų žinutes taip pat neturėtų būti pernelyg trumpi (pvz., užsibaigti pernelyg staigiai). Tai nėra pardavimo el. laiškas, kuriame gavėjo dėmesį turite patraukti 2–3 sakiniais. Jūsų potencialus arba esamas klientas siunčia jums žinutę, todėl pasinaudokite šia galimybe ir pasistenkite jį užhipnotizuoti.

Pasveikinkite besikreipiantįjį ir pasistenkite kuo išsamiau išdėstyti savo žinutę. Bendravimas per socialinius tinklus yra mažiau formalus nei bendravimas el. paštu ir dažnai vyksta realiuoju laiku, todėl galite leisti sau šiek tiek pabendrauti prieš pradėdami išsamiai aptarinėti detales.

Kaip turėčiau kreiptis į vartotojus?

Bendravimas socialiniuose tinkluose yra gana neformalus, be to, jei kas nors siunčia jūsų įmonei tiesioginę žinutę, jūs jau žinote jo vardą ir pavardę. Todėl siūlytume į siuntėjus kreiptis vardu, kad bendravimas jaustųsi artimesnis. Jei profilio nuotrauka rodo, kad bendraujate su vyresnio amžiaus asmeniu, tada galite nuspręsti žinutės pradžioje įrašyti „Pone / Ponia“, tačiau tai nėra visai įprasta bendraujant socialiniuose tinkluose.

Nepamirškite naudoti emotikonų, kurios yra antroji socialinių tinklų kalba.

Ar galiu saugoti tiesiogines žinutes siuntusių naudotojų duomenis?

Tai priklauso nuo vietinių privatumo įstatymų ir konkrečios platformos naudojimo sąlygų. Galite naudoti įrankį, skirtą pranešimams verslo socialinių tinklų pašto dėžutėje tvarkyti, tačiau nelaikykite tiesioginių pranešimų socialiniuose tinkluose dar vienu šaltojo elektroninio pašto kanalu. Tai labai neįprasta praktika, dėl kurios socialinio tinklo platforma gali užblokuoti jūsų paskyrą.

Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai