Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šablonai
  • Bendravimo žinių bazėje šablonai

Bendravimo žinių bazėje šablonai

Žinių bazė yra savitarnos internetinė biblioteka, kurioje pateikiama informacija apie produktą, paslaugą, skyrių ar bet kurią kitą temą, susijusią su konkrečia įmone, kuriai ji priklauso ir kuri ją valdo.

Žinių bazėje esančius duomenis ir informaciją galima gauti iš bet kurios vietos, tačiau paprastai jie gaunami iš kelių darbuotojų, atsakingų už priežiūrą ir atnaujinimus. Paprastai jūsų įmonės atstovai turėtų prisijungti ir moderuoti visus pokalbius, vykstančius jūsų žinių bazės forumuose.

Daugialypė žinių bazė

Temos, kurios paprastai aptariamos žinių bazėje, apima nuo instrukcijų iki dažnai užduodamų klausimų apie pristatymo ar grąžinimo politiką. Paprastai žinių bazėse yra visų rūšių turinio, įskaitant dažnai užduodamus klausimus, trikčių šalinimo vadovus ir kitą svarbią informaciją klientams ir suinteresuotosioms šalims.

Klientų portalas

Žinių valdymas leidžia kurti, administruoti, dalytis, naudoti ir valdyti įmonės žinias ir yra skirtas naudoti visose pramonės šakose. Turėdami tvirtą žinių valdymo pagrindą, jūsų organizacija bus judresnė, veiks greičiau ir efektyviau. Be to, jūsų teikiamos savitarnos galimybės pagerins jūsų klientų pasitenkinimą.

Norėdami padėti jums pasinaudoti žinių valdymo galia ir padėti jums įgyvendinti savitarnos parinktis klientų aptarnavimo srityje, sukūrėme žinių bazės šablonų rinkinį.

https://youtu.be/hrCeVuzfock

Bendravimo žinių bazėje šablonai

Bendravimo žinių bazėje šablonas nr. 1 – atsakymą į klausimą jau pateikė kitas vartotojas

ARBA

Bendravimo žinių bazėje šablonas nr. 2 – forumo klausimo perkėlimas į bilietą

ARBA

Bendravimo žinių bazėje šablonas nr. 3 – prisijungimas prie pokalbio neaktualia tema, tuo pačiu išlaikant įmonės nuostatas

Šie šablonai gali padėti prisijungti prie diskusijų neaktualia tema apie COVID, nuotolinį darbą, naujausią filmo premjerą, „Netflix“ seriją, skandalą technologijų pramonėje ir pan. Apskritai šie šablonai gali būti naudojami prisijungiant prie bet kokio pokalbio, kuris nėra nėra tiesiogiai susijęs su jūsų įmonės veikla, produktu ar paslaugomis.

ARBA

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Dažnai užduodami klausimai

Kokio ilgumo turėtų būti tipiškas atsakymas žinių bazėje?

Atsakymas žinių bazėje turėtų būti išsamus. Kai kuriais atvejais išsamus atsakymas reiškia vieną ar du sakinius, tačiau kitais tai gali reikšti ilgo įrašo rašymą ar net atsakymo perkėlimą į klientų aptarnavimo bilietą.

Svarbus yra bendravimo prieinamumo aspektas. Atsakydami į klausimus žinių bazėje ar bendraudami, visada naudokite visoms dalyvaujančioms šalims suprantamą kalbą ir formuluotę. Venkite žargono ar techninių terminų. Žinių bazė yra įrankis, kurį sukuriate savo vartotojams ar klientams, todėl jis turėtų būti vertingas ir naudingas jiems.

Kuo skiriasi žinių bazė ir DUK?

Kaip jau minėta, žinių bazė paprastai yra įmonės pagalbos tarnybos platformos dalis, kurioje yra daug informacijos įvairiomis temomis ir kurią jūsų darbuotojai gali reguliariai keisti. Kita vertus, DUK turi statinę formą ir, kaip rodo pavadinimas, tai yra dažnai užduodami klausimai konkrečia tema. Pagrindiniai žinių bazių ir DUK skirtumai apima informacijos pateikimą, paiešką, vartotojo patirtį ir analizės galimybes.

Atsižvelgdami į savo įmonės poreikius, turite įvertinti, kuris iš šių sprendimų jums yra tinkamesnis. Atminkite, kad visada galite pradėti nuo DUK, o vėliau ją paversti visaverte žinių baze.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kokio ilgumo turėtų būti tipiškas atsakymas žinių bazėje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Atsakymas žinių bazėje turėtų būti išsamus. Kai kuriais atvejais išsamus atsakymas reiškia vieną ar du sakinius, tačiau kitais tai gali reikšti ilgo įrašo rašymą ar net atsakymo perkėlimą į klientų aptarnavimo bilietą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuo skiriasi žinių bazė ir DUK?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kaip jau minėta, žinių bazė paprastai yra įmonės pagalbos tarnybos platformos dalis, kurioje yra daug informacijos įvairiomis temomis ir kurią jūsų darbuotojai gali reguliariai keisti. Kita vertus, DUK turi statinę formą ir, kaip rodo pavadinimas, tai yra dažnai užduodami klausimai konkrečia tema.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Koks turinys gali būti žinių bazėje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Žinių bazėse yra visų rūšių turinio, įskaitant dažnai užduodamus klausimus, trikčių šalinimo vadovus ir kitą svarbią informaciją klientams ir suinteresuotosioms šalims.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai