Paslaugų valdymo programinė įranga

Kas yra paslaugų valdymo programinė įranga?

Paslaugų valdymo programinė įranga, dar žinoma kaip informacinių technologijų paslaugų valdymas, yra programa, kurią įmonės naudoja klientams teikiamų paslaugų valdymui. Tokia programinė įranga naudinga kiekvienai įmonei – ji padeda analizuoti, ieškoti trikčių, valdyti užsakymus, priimti sprendimus ir atlikti daugybę kitų veiklų. Visos veiklos yra taikomos taip, kad jos atitiktų klientų poreikius. Kiekviena programinė įranga siūlo skirtingas funkcijas ir ypatumus.

Paslaugų valdymo programinė įranga yra puikus būdas optimizuoti įmonės technologijas. Ji sumažina kaštus ir taupo laiką.

Frequently asked questions

Koks yra paslaugų valdymo programinės įrangos apibrėžimas?

Paslaugų valdymo programinė įranga yra programinė įranga, leidžianti įmonėms valdyti paslaugų teikimo savo klientams būdą. Paslaugos apima užsakymų valdymą, techninės įrangos priežiūrą, programinės įrangos priežiūrą, diagnostiką ir trikčių šalinimą bei kasdienes operacijas.

 

Kokie yra paslaugų valdymo programinės įrangos tipai?

Paslaugų valdymo programinė įranga jums leidžia valdyti veiklas, susijusias su teisiniu reguliavimu, žmogiškųjų išteklių valdymu, sprendimų priėmimu dėl pakeitimų ar aplikacijos versijų kontrole. Kiekvienas tipas teikia panašų funkcijų rinkinį - kelių svetainių palaikymą, planavimą, pateikimą ir ataskaitas.

 

Ar LiveAgent yra paslaugų valdymo programinė įranga?

LiveAgent veikia kaip paslaugų valdymo programinė įranga. Ji jums leidžia optimizuoti įmonės technologiją, sumažinti kaštus ir taupyti laiką.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai