Mobilusis SDK

Kas yra mobilusis SDK?

Mobilusis programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK) suteikia įrankius, skirtus mūsų programinės įrangos tiesioginei integracijai į jūsų aplikaciją. Veiksmai, kuriuos galite atlikti su mobiliuoju SDK pagalbos tarnybos programinės įrangos pramonėje yra įtraukti, kurti, peržiūrėti ir komentuoti bilietus ir gauti prieigą prie žinių bazės.

Puikiai veikia tiek su Android, tiek su iOS operacinėmis sistemos.

Frequently asked questions

Ką reiškia mobilusis SDK?

SDK arba Progrmainė Įrangos Kūrimo Rinkinys yra parsiunčiamas programinės įrangos paketas, kuriame yra visi reikalingi platformos kūrimo įrankiai. SDK jums leidžia į aplikaciją integruoti programinę įrangą. Dėl to, naudodami programinę įrangą, jūs galite pasiekti paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Kokius veiksmus galite atlikti su mobiliuoju SDK?

Mobilusis SDK jums leidžia integruoti programinę įrangą į aplikaciją. Dėl to, jūs galite praplęsti savo veiklos sritis. Veiklos, kurias galite atlikti naudojant mobilųjį SDK yra bilietų kūrimas, peržiūrėjimas ir komentavimas, bei, jei pagalbos tarnybos programinė įranga palaiko, prieiga prie žinių bazės.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai