Aptarnavimo tarnyba

Kas yra aptarnavimo tarnyba?

Aptarnavimo Tarnyba yra vienas kontakto taškas tarp įmonės ir klientų, vartotojų ir verslo partnerių. Ji yra sukurta kaip klientų aptarnavimo dalis, o jos tikslas yra padėti vartotojams dėl užklausų ir problemų.

Aptarnavimo tarnyba apibūdinama kaip konkreti pagalbos tarnyba ar tiesiog informacijos rinkimo sistema. Aptarnavimo tarnyba taip pat apibūdinama kaip informacinių technologijų aptarnavimo valdymo įrankis, nes teikiant aptarnavimą, ji naudoja informacinių technologijų infrastruktūros biblioteką. Aptarnavimo tarnybai taip pat reikalinga valdymo sistema.

Frequently asked questions

Kas yra aptarnavimo tarnyba?

a Įprastinė aptarnavimo tarnyba valdo incidentus ir aptarnavimo užklausas. Papildomai, ji palaiko bendravimą su vartotojais.

 

Koks yra skirtumas tarp pagalbos tarnybos ir aptarnavimo tarnybos?

Pirminė pagalbos tarnybos funkcija yra tvarkyti incidentus ir aptarnavimo užklausas. Jomis siekiama greitai išspręsti kliento problemas, sumažinant jų laukimo laiką. Iš kitos pusės, aptarnavimo tarnyba peržiūri visus organizacijos IT ir verslo procesus dėl tolimesnio tobulinimo. Ji remiasi verslo tikslais.

 

Ar LiveAgent teikia aptarnavimo tarnybą?

LiveAgent teikia galimybę kurti aptarnavimo tarnybą. Įrankis yra pakankamai lankstus, kad prisitaikytų prie konkretaus verslo reikalavimų ir suteiktų galimybę teikti aukštos kokybės paslaugas savo klientams.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Expert note

Aptarnavimo tarnyba - tai vienas kontakto taškas tarp įmonės ir klientų, kuris padeda greitai ir efektyviai spręsti užklausas ir problemas, didinant klientų patirtį.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
IT aptarnavimo tarnyba yra vienas kontaktinis punktas tarp paslaugų teikėjo ir paslaugų naudotojo. IT aptarnavimo tarnyba tvarko incidentus ir užklausas.

IT aptarnavimo tarnyba

LiveAgent yra klientų aptarnavimo ir bendradarbiavimo programa, kuri apima VoIP telefono sistemas ir įvairias programinės įrangos priemones, įskaitant skundų valdymo sistemą ir klientų portalą. Jų mokymasis internetu ir šablonai gali padidinti klientų patenkintumą ir efektyvumą. Su socialiniais kanalais ir naujienlaiškiu, jie teikia naujausią informaciją apie savo produktus ir atnaujinimus. LiveAgent siekia suteikti kokybišką aptarnavimą kiekvienam klientui.

Ieškote, kas yra IT aptarnavimo tarnyba? Šis sprendimas tvarko klientų IT užklausas, teikdamas techninę pagalbą. Supraskite, kaip jis veikia, remdamiesi specialistų paaiškinimais.

IT aptarnavimo tarnyba

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo multikanalines paslaugas, aukštos kokybės aptarnavimą ir efektyvias techninės pagalbos paslaugas. Įmonė taip pat turi mokymų, demonstracijų ir pasiruošimo programą, kuri padeda klientams priimti sprendimus. LiveAgent yra vienas iš sprendimų, siūlantis atsakymus į klientų užklausas ir efektyviai padedantis spręsti problemas.

Aptarnavimo tarnyba arba techninis aptarnavimas – tai informacijos ir komunikacijos sistema, kurioje daugiausia dėmesio skiriama informacinėms technologijoms. Spustelėkite sužinoti daugiau.

Aptarnavimo tarnybos portalas

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo funkcijas, kaip kainodara, integracija ir alternatyvos. Tai yra visapusiška sistema, kuri apima el. pašto, įeinančių skambučių ir skundų valdymo programinę įrangą. „LiveAgent“ taip pat siūlo internetinius seminarus, rašymo testus ir kainų skaičiuoklę. Tai patogi ir lanksti programa, kuri gali padėti jūsų įmonei geriau aptarnauti klientus.

Aptarnavimo programinė įranga yra platforma, naudojama kuriant sąveiką tarp klientų ir organizacijos klientų aptarnavimo atstovų.

Aptarnavimo programinė įranga

Šiame tekste aptariamos skirtingos klientų aptarnavimo programos ir jų integracijos galimybės. Tai apima siūlomas nemokamas išbandymas su „LiveAgent“, klientų atsiliepimus, paslaugų valdymo programinę įrangą ir IT aptarnavimo tarnybą. Taip pat pateikiama informacija apie įmonės veiklą, apdovanojimus ir mokymosi bei tinklaraščių galimybes.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai