Mūsų klientai

Prisijunkite prie tūkstančių mūsų patenkintų klientų, naudojančių „LiveAgent“. Sukurkite geresnę klientų patirtį „omnichannel“ sprendimo dėka.

 • ✓ No setup fee
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
 • ✓ Nereikia kredito kortelės
 • ✓ Galima atšaukti bet kuriuo metu
Šią įrangą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
 • Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

Happy male customer

Naudokite „LiveAgent“

„LiveAgent“ prisitaiko prie jūsų įmonės dydžio ir pramonės šakos. Padėjome visų dydžių ir tipų organizacijoms.

Išbandykite nemokamai. Sąranka trunka mažiau nei 5 minutes.

Verslo sprendimai

Startuoliai ir mažos bei vidutinės įmonės
Verslai
Vyriausybė
Edukacinės, NVO
…ir kiti

Pramonės sprendimai

El. prekyba ir paslaugos
Kelionės ir viešbučiai
Rinkodara
Pramogos
…ir kiti

 • Partly testimonial

  „Partly“

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • HostingAdvice testimonial

  HostingAdvice.com

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • Covomo testimonial

  „covomo“

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • Hewo testimonial

  HEWO

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • Webmaster deals testimonial

  WebMaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • xperience testimonial

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • Tazargroup testimonial

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • Workplace depot testimonial

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • typing on keyboard in dark

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • Henry shopping bag

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • english to german dictionary

  Antalijos konsultacinis kalbų centras

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga… Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Susiję straipsniai suKlientai
Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

LiveAgent - tai klientų aptarnavimo sistema, kurioje yra susijungiama bilietų sistema, pokalbis, balsas ir vaizdo skambučiai, socialiniai tinklai ir savarankiškos priemonės. Ši programa gali būti pritaikyta skirtingoms pramonės šakoms ir ji yra patikima, neribotos agentų, elektroninių laiškų, socialinės žiniasklaidos ir skambučių integracija bei žinių bazės kūrimo ir valdymo įrankis. Naudojant LiveAgent, galima personalizuoti klientų patirtį ir padidinti pajamas. Tai yra ekonomiškas ir gerai veikiantis sprendimas, dėl ko jis yra naudojamas daugiau nei 21 000 įmonių, tarp jų yra ir brandžių įmonių.

Naudokite mūsų informacinius el. laiškų šablonus el. laiškų santraukoms, visos įmonės pranešimams, patikinimo el. laiškams ir kt.

Informacinių el. laiškų šablonai

Straipsnyje aptariamos įvairios el. laiškų strategijos, kad padidintumėte savo prekės ženklo žinomumą ir klientų lojalumą. Taip pat nagrinėjama komunikacijos ir klientų aptarnavimo platforma LiveAgent. Pateikiami keturi patarimai ir šablonai, kaip sukurti efektyvius el. laiškus. Texte taip pat aptariamos funkcijos ir programinės įrangos, kurias siūlo LiveAgent, ir atsiliepimai apie platformą.

Pereinate iš „Smartsupp“ į „Liveagent“? Leiskite mums perkelti jūsų duomenis už jus! Susisiekite su mūsų aptarnavimo specialistais ir aptarkite su jais duomenų perkėlimą.

Pereinate iš „Smartsupp“ į „LiveAgent“?

"LiveAgent" klientų aptarnavimo programinė įranga siūlo daugybę funkcijų, alternatyvą kitoms programinėms įrangoms ir geriausią klientų aptarnavimą, naudojant daugiau nei 180 funkcijų bei virš 40 integracijų. (159 characters)

Sukurkite nuostabius klientų portalus, žinių bazes ir sudėtingus IVR medžius. Filtruokite bilietus pagal žymas, skyrius, problemas ar komunikacijos kanalus. Paskirkite ir automatiškai perkelkite atsakomybę už bilietus agentams ar skyriams. Tvarkykite, peradresuokite ir išspręskite klientų užklausas iš centralizuoto prietaisų skydelio. Visa tai - su „LiveAgent“.

Kartu pagerinkime jūsų klientų aptarnavimą

Komunikacijos klientų valdymo programinė įranga "LiveAgent" padidino perkančių klientų konversijų rodiklį 325%. Tai ekonomiškas sprendimas, pagerinantis klientų patirtį ir reputaciją. Integracija su populiariais socialiniais tinklais.

Pasirinkite iš daugelio patrauklių šalto pardavimo el. laiškų ir temų, kad pasiektumėte savo potencialius klientus. Viską galite suasmeninti ir pritaikyti pagal savo poreikius.

Šalto pardavimo el. laiškų šablonai

Efektyvūs B2B verslo šalto pardavimo el. laiškų šablonai padeda pritraukti klientus. Svarbu suasmeninti pranešimus ir sutelkti dėmesį į naudą klientui. Temos turi būti tikslios ir raginimai veiksmams aiškūs.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Aptarnavimo centro kainų skaičiuoklė

Pasiūlymas naudoti „LiveAgent“ aptarnavimo centrų kainų skaičiuoklę, kuri suteikia daugybę klientų aptarnavimo sprendimų ir funkcijų derinių, padės jums rasti geriausią ir ekonomiškiausią pasirinkimą. Klientų aptarnavimas yra esminis verslo aspektas, nes jis padeda išspręsti klientų problemas, efektyviai bendrauti su jais ir didinti jų lojalumą, kuris savo ruožtu padeda padidinti pajamas. „LiveAgent“ siūlo bilietų sistemą, kuri užtikrina lengvesnį organizavimą ir padidina jūsų pasiekiama klientų skaičių. Palyginus daugiau nei 70 skirtingų aptarnavimo tarnybų sprendimų, galėsite pasirinkti geriausią ir efektyviausią aptarnavimo centrą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x