Post Affiliate Pro
  • Panaudojimo atvejų scenarijai
  • Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

“Quality Unit” buvo įkurta dar 2004 metais. Pirmasis jų sukurtas produktas buvo jūsų mylimas Post Affiliate Pro. Tai yra partnerystės programinė įranga, valdanti visą partnerystės programą nuo pradžios iki pabaigis. Laikui bėgant, programinė įranga darėsi vis kompleksiškesnė ir funkcionalesnė, todėl jos paklausa šoktelėjo į neregėtas aukštumas.

“Mes supratome, kad negalime stovėti vietoje, todėl norėdami sulaukti sėkmės, turėjome teikti ne tik programinę įrangą, tačiau visą patirtį.”

Ši paprasta idėja tapo sėkla, išaugusia į LiveAgent, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį, aptarnaujant “Quality Unit” klientus.

Post Affiliate Pro buvo priežastis, dėl kurios atsirado LiveAgent. Darbuotojams reikėjo efektyvaus ir lengvai valdomo įrankio, padedančio atsakyti į klientų užklausas. Taigi, prasidėjo LiveAgent Pagalbos tarnybos programinės įrangos kūrimas.

Staiga, “Quality Unit” klientų pasitenkinimo rodikliai šovė į viršų. Pagalbos agentai buvo dėkingi, turėdami nuostabią programinę įrangą, padedančią pateikti atsakymus, o kūrėjai suprato, jog jie sukūrė kažą, vertą dėmesio. Nuo to laiko, įmonė naudojasi šių dviejų pavyzdinių produktų bendradarbiavimu.

Labai svarbu, kad jūsų klientai liktų patenkinti. Nėra geresnio būdo parodyti, kad jūs esate pasiryžę padaryti daugiau, dėl asmeninio bendravimo. Interneto laikais, bendravimas tarp pardavėjų ir pirkėjų persikėlė į internetinę erdvę. Norėdami suvaldyti visus klausimus, problemas ir užklausas – savo svetainėje išbandykite LiveAgent. Pasielkite taip, kaip mes, ir pasiekite sėkmę.

 

“LiveAgent naudojimas lėmė, kad mūsų klientų pasitenkinimo procentas yra 98,6% ir toliau auga.”

Tokiu būdu galėsite susidaryti puikų vaizdą, apie savo klientų poreikius ir problemas, kurias reikia išspręsti. Atsakymai į Facebook komentarus, Twitter žinutes, elektroninius laiškus ar internetines užklausas bus vieni juokai. Su LiveAgent galėsite būti tikri, kad nei viena užklausa nedings ar liks neatsakyta.

Post Affliate Pro visus šiuos metus buvo “Quality Unit” augimo variklis, tačiau be LiveAgent, to nebūtų buvę įmanoma pasiekti. Kiekvieną kartą, kai kažkam kyla klausimų apie mūsų partnerystės programinės įrangos naudojimą – pagalbos agentai yra pasiruošę padėti ir suteikti visą informaciją, naudojant LiveAgent.

Niekas nelieka už nugaros. Savo klientus aptarnaujame su atsidavimu ir noru teikti puikias paslaugas. Mes manome, kad tai yra vienintelis būdas atlaikyti nuolat augančią konkurenciją.

Mūsų verslo partnerių armija vertina LiveAgent teikiamą “saugų uostą”, todėl tai galite padaryti ir jūs. Turėdami vietą, kuria galėtumėte pasitikėti dėl savo užklausų, galėsite jaustis dar labiau atsidavę, motyvuoti, o dienos pabaigoje – iš šio ryšio, jūsų verslas gaus naudą.

“Savo sėkmę sukūrėme teikdami pilną patirtį. Mes dedame didžiausias pastangas, kad paverstume savo klientus laimingais. To negalėtume atlikti be tokio nuostabaus pagalbos tarnybos sprendimo, kaip mūsų mylimas LiveAgent.”

Martin Palus – Pagalbos tarnybos atstovas @Post Affiliate Pro

Peržiūrėkite likusias istorijas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x