Slido
  • Panaudojimo atvejų scenarijai
  • Slido

Sli.do

„Sli.do“ yra internetinė programa, leidžianti paklausti pačius svarbiausius klausimus ir tuo pačiu pareikšti savo nuomonę.

Kai žmonės prisijungia prie konferencijų ar susitikimų, paprastai jiems iškyla klausimų. „Sli.do“ yra internetinė programa, leidžianti paklausti pačius svarbiausius klausimus ir tuo pačiu pareikšti savo nuomonę. Tai leidžia sukurti pokalbį tarp vedėjo ir auditorijos . Jei kas nors nori įsigyti ir naudoti „Sli.do“, mes norime dėl jų padaryti šiek tiek daugiau. Tokiu atveju mūsų Sėkmės Komanda susisieks ir pateiks atsakymus net į pačius paprasčiausius klausimus. LiveAgent yra puiki priemonė tai padaryti efektyviai, realiuoju laiku.

Renginiai ir susitikimai yra labai dinamiški. Viskas nuolat keičiasi, todėl tiesioginiai pokalbiai internetu ir telefono skambučiai padeda mums išlikti šalia savo klientų ir el. laiškų; kita vertus, taip pat padeda mums sudėlioti prioritetus svarbiausiems pokalbiams. Taigi pažymime el. paiškus, kuriame žymas konkretiems el. laiškams ir priskiriame skirtingus prioritetus.

Geriausia apie LiveAgen“ yra tai, kad galima viską tvarkyti vienoje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų telefono skambutis, ar pokalbis internetu, ar el. laiškas. Labai lengva susikalbėti su klientais net ir intensyviausiu dienos metu. Todėl LiveAgent leidžia mums greičiau susisiekti ir užtikrinti sklandų ir sėkmingą rezultatą mūsų klientui. Štai kodėl mūsų atsakymo laikas šiuo metu netoli 30 minučių.

Peržiūrėkite likusias istorijas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x