Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

slido2

Slido

„Sli.do“ yra internetinė programa, leidžianti paklausti pačius svarbiausius klausimus ir tuo pačiu pareikšti savo nuomonę.

Kai žmonės prisijungia prie konferencijų ar susitikimų, paprastai  jiems iškyla klausimų. „Sli.do“ yra internetinė programa, leidžianti paklausti pačius svarbiausius klausimus ir tuo pačiu pareikšti savo nuomonę. Tai leidžia sukurti pokalbį tarp vedėjo ir auditorijos . Jei kas nors nori įsigyti ir naudoti „Sli.do“, mes norime dėl jų padaryti šiek tiek daugiau. Tokiu atveju mūsų Sėkmės Komanda susisieks ir pateiks atsakymus net į pačius paprasčiausius klausimus. „LiveAgent“ yra puiki priemonė tai padaryti efektyviai, realiuoju laiku. Renginiai ir susitikimai yra labai dinamiški. Viskas nuolat keičiasi, todėl tiesioginiai pokalbiai internetu ir telefono skambučiai padeda mums išlikti šalia savo klientų ir el. laiškų; kita vertus, taip pat padeda mums sudėlioti prioritetus svarbiausiems pokalbiams. Taigi pažymime el. paiškus, kuriame žymas konkretiems el. laiškams ir priskiriame skirtingus prioritetus. Geriausia apie „LiveAgent“ yra tai, kad galima viską tvarkyti vienoje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų telefono skambutis, ar pokalbis internetu, ar el. laiškas. Labai lengva susikalbėti su klientais net ir intensyviausiu dienos metu. Todėl „LiveAgent“ leidžia mums greičiau susisiekti ir užtikrinti sklandų ir sėkmingą rezultatą mūsų klientui. Štai kodėl mūsų atsakymo laikas šiuo metu netoli 30 minučių.

Grįžti

Daugiau Istorijų

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai