„Zapier“

Kas yra „Zapier“?

Zapier“ yra integravimo platforma, leidžianti sujungti visas žiniatinklio paslaugas, naudojant paprastą sąsają. „Zapier“ palengvina integracijos procesą ir yra patogi vartotojui. Ji taip pat nurodo jums visą procesą ir paaiškina, ką reikia daryti. Naudodami „Zapier“, galite integruoti „LiveAgent“ su šimtais kitų programų, kurios gali jums padėti arba pagerinti jūsų darbo eigą, pradedant nuo atsiskaitymo ir sąskaitų faktūrų išrašymo iki socialinių tinklų.

Tai reiškia, kad nežinodami, kaip programuoti, galite integruoti „LiveAgent“ į šimtus programų, įskaitant tas, kurias tikriausiai jau naudojate. Pažvelkite į šį puslapį ir patikrinkite galimų „LiveAgent“ integracijų sąrašą. Pasirinkite bet kurią iš jų ir palengvinkite savo darbo eigą.

Kaip galite tuo naudotis?

Be vietinių „LiveAgent“ integracijų, turime „Zapier“ integracijas. „Zapier“ integravime naudojami aktyvikliai ir veiksmai, skirti sujungti dvi programas. Vienos programos aktyviklis suaktyvins veiksmą kitoje. Galite pasirinkti savo aktyviklius ir veiksmus, taip pat galite sukurti daugiau nei vieną veiksmą. „Zapier“ yra puiki programa, nes leidžia nurodyti programinei įrangai, ką tiksliai norite padaryti.

Tarkime, kad norite naudoti „Trello“ naujiems potencialiems klientams stebėti. Galite prijungti „Zapier“ prie „LiveAgent“ paskyros ir nustatyti pasirinktinį trigerį, kuris atlieka norimą veiksmą. Pavyzdžiui, jei potencialus klientas atsiunčia jums el. laišką, prijungtą prie jūsų „LiveAgent“ prietaisų skydelio, jo informacija bus automatiškai įtraukta į „Trello“. Patekę į „Trello“, galite organizuoti savo veiklą taip, kaip norite.

Privalumai

  • Integruojama su daugelio rūšių programinė įranga
  • Sklandi integracija su „LiveAgent“
  • Lengvas ir intuityvus procesas
  • Užtrunka tik keletą minučių

Integracijos

„LiveAgent“ turi daugiau nei 200 „Zapier“ integracijų, skirtų įvairiems tikslams. Yra daug programų, su kuriomis galima prisijungti. Galite pasinaudoti tokiomis integracijomis kaip „Slack“ ar „Trello“, kad galėtumėte sekti savo pranešimų lentas. Įtraukite aptarnavimą socialiniais integruodami „Facebook“, „Messenger“, „Instagram“ ar „Twitter“. Tvarkykite atsiskaitymus naudodami „ChargeDesk“ arba „Stripe“.

Kaip sukurti integraciją?

Kaip pavyzdį parodysime, kaip prijungti „LiveAgent“ prie „Slack“.

Įvairios programinės įrangos integravimo procesas per „Zapier“ paprastai yra toks pats, todėl galite naudoti šį vadovą kaip pavyzdį arba peržiūrėti kitus mūsų „Zapier“ integravimo puslapius, kad gautumėte reikalingą vadovą konkrečiai integracijai.

Eikite į „Zapier“ esantį „LiveAgent“ puslapį ir pasirinkite norimą prijungti programą. Jums reikės „Zapier“ paskyros. Jei dar neturite, galite ją sukurti naudodami šią nuorodą. Tada eikite į „LiveAgent“ integracijų puslapį ir pasirinkite reikiamą.

„LiveAgent“ ir „Slack“ puslapis „Zapier“
„LiveAgent“ ir „Slack“

Pasirinktoje programoje galite pamatyti skiltį „LiveAgent + Slack“ sujungimas per kelias minutes kartu su trigeriu ir veiksmų pasirinkimu. Pasirinkite trigerį ir veiksmą, kurį norite atlikti savo integracijoje. Mes pasirinkome „Slack“ trigerį Naujas paminėjimas ir „LiveAgent“ veiksmą Naujas pokalbis.

Pasirinkto trigerio ir veiksmo „Zapier“ pavyzdys
Pasirinktas trigeris ir veiksmas

Kai nuspręsite, spustelėkite mėlyną mygtuką ir užpildykite visą reikiamą „Slack“ trigerio informaciją. Patikrinkite, kad įsitikintumėte, jog jis veikia.

Sėkmingas „Slack“ trigerio testas
Sėkmingas trigerio testas

Sukonfigūruokite veiksmą „LiveAgent“. Toliau apibūinkite savo veiksmus užpildydami nebūtinus laukus. Tada išbandykite „Zapier“ integraciją.

Užpildyta „LiveAgent“ veiksmų konfigūracija
„LiveAgent“ konfigūracija

Baigta. Jūsų integracija paruošta.

„LiveAgent“ ir „Slack“ sėkmingai integruoti ir išbandyti
Sėkmingas testas

Būtinai peržiūrėkite mūsų integracijų puslapį ir pamatykite visas mūsų vietines ir „Zapier“ integracijas.

Frequently asked questions

Kas yra „Zapier“?

„Zapier“ yra įrankis, leidžiantis automatizuoti pasikartojančias kasdienes užduotis sujungiant programas ir taip dalijantis duomenimis. 

Kaip galite integruoti „Zapier“ į „LiveAgent“?

Išsamus vadovas:

1. Prisijunkite prie savo „Zapier“ paskyros

2. Suraskite „LiveAgent“ integraciją

3. Pasirinkite programą ir užduotį, kurią norite automatizuoti

4. Prijunkite prie „LiveAgent“ (Konfigūracijos - Sistema -API)

Kodėl turėtumėte integruoti „Zapier“ į „LiveAgent“?

„Zapier“ padės automatizuoti daugybę užduočių prisijungus prie kitų programų. Nereikia rašyti kodo integracijai. „Zapier“ tai padarys greitai ir lengvai. Pavyzdžiui, galite sujungti „LiveAgent“ ir „Mailchimp“. Kai tik gausite naują klientą, „Zapier“ gali įtraukti klientą į jūsų „Mailchimp“ prenumeratorių sąrašą.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai