“Trello”

Kas yra “Trello”?

“Trello” yra puikus įrankis, skirtas projektų ir užduočių valdymui. Jis apima “Kanban” lentas, kuriomis lengva dalintis ir keisti.

Kaip galite jį panaudoti?

Kiekvienam jūsų į LiveAgent pridėtam klientui, “Trello” gali sukurti naujas korteles, arba pridėti korteles naujai veiklai, naujiems komentarams ir automatiškai perkelti jas į atitinkamą darbų sąrašą. Integracija taip pat gali veikti ir atvirkščiai. Kai pridėsite kortelę į “Trello”, jūs gausite bilietą į LiveAgent.

Naudos

  • Pažangus užduočių valdymas
  • Nėra poreikio perjunginėti aplikacijų
  • Geresnis darbo srautas
  • Stebima viskas, kas svarbaus vyksta “Trello”

Kaip integruoti LiveAgent ir “Trello” naudojant “Zapier”

“Zapier” suteikia galimybę nesudėtingai apjungti abi aplikacijas per kelias minutes. Ji jums padeda pritaikyti aktyvatorius ir veiksmus, neturint jokių programavimo įgūdžių.

Jums bus reikalinga “Zapier” paskyra. Jei neturite, ją galite susikurti apsilankius šia nuoroda arba tiesiogiai LiveAgent ir “Trello” integracijos puslapyje. Kai būsite ten, pamatysite aktyvatoriaus ir veiksmo pasirinkimą.

LiveAgent ir "Trello" integracija naudojant "Zapier" su Aktyvatoriaus ir Veiksmo pasirinkimu
Aktyvatoriaus ir Veiksmo pasirinkimas

Pasirinkite aktyvatorius ir veiksmas. Yra keletas galimų parinkčių, todėl išsirinkite tą, kuri atitinka jūsų klientų aptarnavimo komandos poreikius. Tai yra jūsų pasirinkimas. Pavyzdžiui, mes pasirinkome “Trello” aktyvatorių “Nauja Kortelė” ir LiveAgent veiksmą “Sukurti Pokalbį”. Kai yra įvykdomas veiksmas, į jūsų bilietavimo sistemą kiekvieną kartą bus išsiųstas el. laiškas, kai tik “Trello” bus sukurta nauja kortelė.

"Trello" aktyvatorius "Nauja Kortelė" ir LiveAgent veiksmas "Naujas Pokalbis"
“Nauja Kortelė” aktyvatorius + “Sukurti Pokalbį” veiksmas

Paspauskite ant mėlyno “Prijungti LiveAgent + “Trello” mygtuką ir jūs pateksite į Aktyvatoriaus ir Veiksmo nustatymo skyrių. Mūsų atveju, “Trello” atsiranda pirmiau, nes jis yra Aktyvatorius. Pagal savo poreikius nustatykite Aktyvatoriaus informaciją. Tuomet paspauskite ant mėlynojo “tęsti” mygtuko. Jei jūs nepridėjote “Trello” el. pašto adreso, tai galite atlikti šiame skyriuje arba pasirinkti iš paskyrų sąrašo, iš buvusių integracijų sąrankų.

"Trello" Naujos Kortelės aktyvatoriaus pritaikymas
“Trello” aktyvatoriaus nustatymas

“Zapier” jūsų paprašys išbandyti savo Aktyvatorių. Įsitikinkite, kad teisingai užpildėte visas parinktis ir išbandykite aktyvatorių.

"Trello" aktyvatoriaus bandymas "Zapier"
“Trello” aktyvatoriaus bandymas

Sekančiame žingsnyje reikia nustatyti jūsų LiveAgent veiksmą. Nuspręskite, kokios veiksmo reikalausite iš LiveAgent, kai bus aktyvuotas aktyvatorius. Šiame žingsnyje reikia įvesti išsamesnę informaciją, tačiau ne visa ji yra privaloma. Šiame etape jums reikės pridėti ar pasirinkti savo LiveAgent el. pašto adresą.

LiveAgent "Sukurti Pokalbį" veiksmo nustatymo parinktys
LiveAgent veiksmo nustatymas

Kai baigsite, bus reikalingas dar vienas bandymas, kuris padės užtikrinti, kad visa integracija vyktų pagal planą. Pirmyn ir išbandykite. Jei bus kažkas ne taip, “Zapier” automatiškai pasiūlys problemų sprendimo vadovą, kuris jums padės.

Sėkmingas LiveAgent ir "Trello" "Zapier" integracijos bandymas
Sėkmingas integracijos bandymas

Dabar peržiūrėkite savo LiveAgent Bilietus. Jūsų pranešimai bus rodomi remiantis “Zapier” nustatymu.

"Trello" integracijos aktyvuotas naujas pokalbis LiveAgent
Nustatyto aktyvatoriaus pradėtas naujas pokalbis

Štai ir viskas, jūs baigėte. Jei jums reikia, jūs galite sukurti daugiau LiveAgent pritaikytų “Zapier” integracijų.

Frequently asked questions

Su kuo galima integruoti "Trello"?

"Trello" integruojamas su skirtingais įrankiais/aplikacijomis/programine įranga. Pavyzdžiui, "Slack", "Twitter", "MailChimp", "LiveAgent", "Salesforce" ir daugiau! 

 

Kas yra "Trello"?

"Trello" yra projektų valduymo įrankis, suteikiantis įmonėms vizualines lentas, kuriose jos gali tvarkyti savo projektus.  

Kaip integruoti "Trello" su LiveAgent?

1. Prisijunkite prie savo "Zapier" paskyros arba ją susikurkite

2. Nueikite į "Zapier" - LiveAgent + "Trello"

3. Pasirinkite Aktyvatorius/Veiksmas

4. Prisijunkite

5. Užpildykite reikiamą informaciją

6. Išbandykite

7. Naudokite

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai