“iCloud”

Kas yra “iCloud”?

“iCloud” yra “Apple Inc.” produktas, kuris siūlo debesų kompiuterijos saugyklą, debesų kompiuterijos paslaugas ir teikia naudą “Apple” produktų linijai. Jis taip pat veikia kaip el. pašto tiekėjas. “iCloud” nuotoliniuose serveriuose leidžia išsaugoti įvairių rūšių duomenis, tačiau dažniausiai dokumentus, muziką, vaizdo įrašus ir nuotraukas. Vėliau jais galima pasidalinti ir juos parsisiųsti naudojant įvairius prietaisus.

Kaip galite naudoti “iCloud” integraciją?

Gaunant didelį el. laiškų kiekį, gali būti sunku viską suvaldyti vienoje pašto dėžutėje. Ar jūsų pagalbos tarnyba veikia su jūsų “iCloud” el. paštu? Prijunkite ją prie LiveAgent ir užtikrinkite tvarką. LiveAgent bilietavimo sistema gali jums padėti surinkti visą bendravimą el. paštu tiesiai į jūsų LiveAgent skydelį, jį tvarkyti, filtruoti ir suteikti prioritetus, specialaus dėmesio reikalaujančioms vietoms.

Be to, ji turi platų funkcijų pasirinkimą, kurios užtikrina, kad jūsų bendravimas būtų nukreiptas tinkamiems žmonėms ir išliktų tvarkingas.

Vienas iš geriausių dalykų apie LiveAgent bilietavimo sistemą yra jos daugiakanalės galimybės. Be “iCloud” ir kitų el. pašto tiekėjų, ji taip pat siūlo internetinius pokalbius, skambučių centrą, klientų portalą ir socialinę žiniasklaidą, tokią kaip “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” ir net “Viber“. Kiekvieną bendravimo kanalą palaiko unikalios funkcijos. Visą sąrašą galite peržiūrėti paspaudę čia.

Galite naudoti tokias funkcijas, kaip departamentai ir automatizuotas bilietų paskirstymas, kad užtikrintumėte, jog visi bilietai būtų nukreipti laisvam agentui. Be to, žymas galima naudoti kuriant temų grupes ir jūs galite nustatyti savo darbo valandas, kad klientai žinotų, kada galima į jus kreiptis.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokia yra “iCloud” teikiama nauda?

 • “iCloud” ekosistema prijungta prie jūsų pagalbos tarnyba
 • Nesudėtingas integravimo procesas
 • Pažangios funkcijos, kurių dėka galite palengvinti savo klientų bendravimą el. paštu
 • Nesudėtingas bendravimo filtravimas ir tvarkymas
 • Papildomi bendravimo kanalai

Struggling with email support?

Switch to LiveAgent ticketing system and start providing amazing customer support today

Kaip integruoti “iCloud” į LiveAgent?

Yra galimybė integruoti LiveAgent su “Apple iCloud” paskyrą. “iCloud” klientų aptarnavimo el. laiškai bus importuoti į LiveAgent bilietavimo sistemą, todėl jūs galėsite stebėti visą savo el. pašto korespondenciją. Sekdami žemiau pateiktą vadovą, sužinokite, kaip nesudėtingai tai galite atlikti.

"iCloud" svetainė su prisijungimo parinktimis
“iCloud” tinklas
 • Pirmas svarbus žingsnis, jei dar neturite “iCloud” paskyros, yra jos sukūrimas. Eikite į “iCloud” svetainę ir paspaudę ant apatinėje kairėje pusėje esančios parinkties, susikurkite savo “Apple ID”. Jei jau turite savo klientų poreikiams pritaikytą “Apple ID”, galite praleisti šį žingsnį.
"iCloud" sąskaitos registracijos forma
Susikurkite savo “Apple ID”
 • Dabar eikite į LiveAgent ir atidarykite Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros ir paspauskite oranžinį Sukurti mygtuką, esantį viršutinėje pridėti naują el. pašto paskyrą dalyje. Toliau, el. pašto tiekėjų sąraše pasirinkite “iCloud”.
"iCloud" LiveAgent el. pašto nustatymuose
“iCloud” LiveAgent viduje
 • Sekančiame skyriuje pateikite savo paslyros el. paštą ir slaptažodį bei pasirinkite departamentą, kuris bus atsakingas už iš šio “iCloud” gaunamus el. laiškus. Tuomet paspauskite Išsaugoti ir atlikite paskutinę nustatymo dalį, kurioje LiveAgent turite suteikti prieigos prie “iCloud” duomenų leidimus.
"iCloud" el. pašto adreso nustatymas LiveAgent
“iCloud” nustatymas

Viskas baigta ir jūsų “iCloud” el. pašto paskyra yra prijungta prie jūsų LiveAgent pagalbos tarnybos programinės įrangos. Sužinokite daugiau apie klientų aptarnavimo teikimą naudojant mūsų bilietavimo sistemą LiveAgent akademijoje, peržiūrėkite visas mūsų funkcijas ar sužinokite, kokias kitas integracijas palaiko LiveAgent, kurios palengvina jūsų darbą.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "iCloud"?

Debesų saugykla ir debesų kompiuterija yra vienos iš daugybės "Apple Inc." "iCloud" siūlomų paslaugų, kurios yra integruotos į "Apple" produktus. Papildomai, "iCloud" teikia el. pašto paslaugas. Paslauga suteikia vartotojams galimybę saugoti įvairią informaciją, tačiau dažniausiai dokumentus, muziką, vaizdo įrašus ir nuotraukas nuotoliniuose serveriuose. Parsisiuntus ir pasidalinus skirtinguose įrenginiuose, juos galima naudoti ir kituose įrenginiuose.

Ar galiu integruoti "iCloud" į LiveAgent?

Taip, jūs galite integruoti "iCloud" į LiveAgent. Procesas yra labai paprastas ir trunka vos kelias minutes. Po to, iš LiveAgent jūs galėsite valdyti klientų bendravimą, kurį gaunate į savo iCloud el. paštą. 

Kaip galiu integruoti "iCloud" į LiveAgent?

Procesas yra nesudėtingas.

 • Eikite į LiveAgent ir atidarykite Nustatymai > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Paspauskite ant sukurti mygtuko ir pasirinkite "iCloud" 
 • Užpildykite savo informaciją ir paspauskite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai