„CloudApp“

Norėdami pradėti naudoti „CloudApp“ su „LiveAgent“, vadovaukitės toliau pateiktu integravimo vadovu.

  • Prisiregistruokite „CloudApp“ ir prisijunkite prie „LiveAgent“ paskyros
  • Pridėkite nuorodų ar turinio į „LiveAgent“

Kas yra „CloudApp“?

„CloudApp“ yra programinės įrangos įmonė, kuri specializuojasi ekrano ir vaizdo įrašymo programų gamyboje.

Kaip galite tai panaudoti?

Įrašykite savo ekraną

„CloudApp“ leidžia jūsų komandai užfiksuoti vaizdo įrašus ekrane. Tai galima padaryti iš naršyklės skirtuko arba vietinėje „Windows“ arba „Mac“ programoje. Juos galima bendrinti tiesiogiai į bet kurį „LiveAgent“ bilietą, pokalbį internetu, forumo įrašą ar žinių bazės puslapį.

Redaguoti ir komentuoti

Suteikite malonumą savo klientams pašalindami ilgus susirašinėjimus ir greitai pateikite informaciją. Bendraukite 300% greičiau, paryškindami puslapio skiltį, kad iškart pateiktumėte pasiūlymą ar atsiliepimą.

Pridėkite jį tiesiogiai prie „LiveAgent“

Užfiksuokite įrašą ar ekrano kopiją, o „CloudApp“ automatiškai sukuria bendrinamą nuorodą. Norite parodyti peržiūrą? Tai paprasta. Tiesiog nuvilkite ir palikite!

Frequently asked questions

Kas yra „CloudApp“?

„CloudApp“ leidžia padaryti savo ekrano įrašą. Be to, jis išsaugo šį įrašą debesyje, kad galėtumėte jį rasti bet kuriuo metu.

Kodėl turėtumėte integruoti „CloudApp“ su „LiveAgent“?

Klientų aptarnavimo komanda kasdien sulaukia daugybės klientų užklausų. „CloudApp“ leidžia jūsų komandai įrašyti ir bendrinti vaizdo įrašą su klientais. Tai pagerins jūsų klientų aptarnavimo efektyvumą. Be to, tiesiog pasidalydami nuoroda su vaizdo įrašu, esančiu „LiveAgent“ taip pat galite padidinti klientų pasitenkinimą.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai