“IceWarp” Pašto Serveris

Kas yra “IceWrap” Pašto Serveris?

“IceWarp” yra Pašto Serveris ir bendradarbiavimo programinė įranga. Ji apima el. pašto su nustatytu domenu funkcijas, dokumentų redagavimo galimybes, bendro kalendoriaus, momentinio susirašinėjimo ir kitus bendradarbiavimo įrankius. Sprendimas veikia “Windows” ir “Linux” operacinėse sistemose. Jis siūlo modulius, kurie gali praplėsti grupines galimybes, apsaugą nuo šlamšto ir antivirusinę apsaugą

Kaip galite panaudoti “IceWarp” Pašto Serverį?

“IceWarp” yra puikus bendradarbiavimo sprendimas. Jis tinkamas įvairaus dydžio įmonėms, nes gali susitvarkyti su bet kokiu vartotojų skaičiumi. Pridėkite tiek, kiek jums reikia ir bendradarbiaukite, kalbėkitės ar bendrai valdykite dokumentus. “IceWarp” Pašto Serveris yra puikus el. pašto sprendimas daugybei pagalbos tarnybų. Jį taip pat galima integruoti į LiveAgent pagalbos sistemą ir pagerinti klientų aptarnavimo galimybes ir įrankų rinkinį.

LiveAgent bilietavimo programinė įranga gali jums padėti nesudėtingai valdyti el. laiškus ir kontaktų sąrašus. Be to, ji suteikia galimybę į savo svetainę pridėti pokalbių valdiklį, sukurti skambučių centrą ar savitarnai skirtą klientų portalą su žinių baze. Jūs taip pat galite pridėti “Facebook”, “Instagram”, “Twitter” ir “Viber” dėl papildomų socialinės žiniasklaidos galimybių. 

Tai dar ne viskas, nes kiekvieną iš šių bendravimo kanalų palaiko įvairios kasdienės funkcijos. Bilietavimo funkcijos apima hibridinį bilietų srautą, automatizacijai skirtas taisykles, žinučių šablonus, paruoštus atsakymus ir daugybę kitų. Peržiūrėkite visas bilietavimo funkcijas ir pamatysite, ką gausite naudodami LiveAgent bilietavimo programinę įrangą.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokia yra “IceWarp” Pašto Serverio teikia nauda?

 • El. pašto serveriai su pritaikytu domenu
 • Bendro redagavimo galimybės
 • Bendras kalendorius ir dokumentai
 • Palaiko bet kokį vartotojų skaičių

Stay frosty with LiveAgent

Handle incoming customer communication with a dedicated help desk solution from LiveAgent and improve your customer support

Kaip integruoti “IceWarp” Pašto Serverį?

“IceWarp” Pašto Serveris yra lengvai integruojamas į LiveAgent, dėl nesudėtingos jungties LiveAgent konfigūracijos parinktyse. Vadovaukitės žemiau pateiktu vadovu ir sužinokite, kaip vos per kelias minutes integruoti abejas aplikacijas. 

"IceWarp" namų puslapis su šūkiu ir puslapio parinktimis
“IceWarp” namų puslapis
"IceWarp" svetainė su įdiegimo skyriumi iį parsisiuntimo nuorodomis
Įdiekite “IceWarp”
 • Kai aktyvavote savo “IceWarp” Pašto Serverio el. paštą, atsidarykite LiveAgent ir paspauskite ant Konfigūravimas > El. paštas > Pašto Paskyros ir tuomet paspauskite oranžinį Sukurti mygtuką. Meniu atsiras keli el. pašto teikėjai. Jums reikia pasirinkti Kita. Tarp dviejų parinkčių pasirinkite IMAP/POP3.
Pasirinkimas tarp IMAP/POP3 ir Nukreipimas LiveAgent, "IceWarp" integracijos metu
Pasirinkite IMAP/POP3
 • Sekančioje skiltyje jūs turite pateikti savo “IceWarp” paskyros el. pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Pasirinkite savo el. laiškų surinkimo būdą (POP3 or IMAP) ir įveskite serverio ir prievado informaciją. Įvedę informaciją, Išsaugokite atliktus pakeitimus.
"Icewarp" informacija LiveAgent integracijos konfigūracijoje

Integracija yra baigta. LiveAgent bilietavimo sistema dabar surinks jūsų visą bendravimą el. paštu iš “IceWarp” Pašto Serverio. Tuo tarpu, galite peržiūrėti mūsų Akademijos puslapį ar funkcijų puslapį bei surasti daugiau informacijos apie pagalbos tarnybas, klientų aptarnavimą ir LiveAgent galimybes.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "IceWrap" Pašto Serveris?

"IceWarp" yra bendradarbiavimo programinė įranga ir pašto serveris. Be el. pašto, aplikacija teikia dokumentų redagavimo galimybę, bendrą kalendorių, momentinius pranešimus ir bendradarbiavimo funkcijas. Be grupinių galimybių, ji siūlo šlamšto apsaugos modulį ir apsaugos nuo virusų modulį. Prieinamos "Linux" ir "Windows" versijų aplikacijos.

Kaip galite naudoti "IceWrap" Pašto Serverį?

Su "IceWrap" bendradarbiavimas yra labai nesudėtingas. Ji palaiko neribotą vartotojų skaičių, todėl yra tinkama bet kokio dydžio įmonėms. Visi vartotojai gali bendradarbiauti, kalbėtis ar kartu valdyti dokumentus. Pagalbos tarnybose ją galima naudoti kaip naudingą el. pašto sprendimą. Siekiant pagerinti klientų aptarnavimo galimybes ir įrankių rinkinį, ją galima integruoti į LiveAgent pagalbos tarnybos sistemą.

Kokia yra "IceWarp" Pašto Serverio integracijos nauda?

 • El. pašto serveris su pritaikytu domenu
 • Bendros redagavimo galimybės
 • Bendras kalendorius ir dokumentai
 • Pritaikyta bet kokiam naudotojų skaičiui

Kaip integruoti "IceWrap" Pašto Serverį į LiveAgent?

 • Eikite į LiveAgent ir atidarykite Konfigūravimas > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Sukurkite naują el. paštą ir pasirinkite Kita
 • Pasirinkite IMAP/POP3, pateikite savo informaciją ir paspauskite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai