Daugialypė žinių bazė

Daugialypė žinių bazė* suteikia galimybę sukurti neribotą kiekį atskirų klientų portalų ir kiekvienas iš jų gali turėti savo unikalų dizainą, nustatymus ir turinį. Tai labai naudinga toms įmonėms, kurios nori atskirti savo klientų aptarnavimo portalus ir laikytis jų prekės ženklo gairių.

Kaip sukurti daugialypę žinių bazę

Pirmasis žingsnis kuriant naujus papildomus žinių bazės portalus yra eiti į „LiveAgent“ nustatymus: Konfigūracija-> Sistema->Įskiepiai. Įjunkite šią funkciją spustelėję perjungiklį. Įsitikinkite, kad jungiklis yra žalias – tai jums parodys, kad jis yra aktyvus. Antrasis žingsnis yra sukurti papildomą žinių bazę. Kai savo administratoriaus skydelyje pateksite į „Klientų portalą“, ten pamatysite naują mygtuką – „Sukurti“. Spustelėjus jį, veiksmas bus pradėtas. Norėdami gauti daugiau informacijos, vadovaukitės mūsų nuosekliu vadovu.

Kiekvienoje žinių bazėje yra to paties tipo turinys: straipsniai, forumai, atsiliepimų lentos, valdikliai.

*Kiekviena papildoma žinių bazė įvertinta ypatinga kaina – 19 USD.

Žinių bazės ištekliai

Sužinoti daugiau

Stylize knowledge base articles with ease

Start creating beautiful context-rich knowledge base articles with our “What You See Is What You Get” editor. Try it today. No credit card required.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai