Patobulėkite su „WordPress“ įskiepiais

Atnaujinkite ir sustiprinkite savo „WordPress“ svetainę jau dabar.

  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikia kortelės duomenų    
  • ✓ Nustokite naudoti bet kada
Business background

Priežastys, kodėl verta naudoti mūsų WP įskiepius

Ieškote WP įskiepių, kad išplėstumėte savo svetainės funkcionalumą? Toliau galite nebeieškoti. „Quality Unit“ kūrėjų komanda sukūrė įskiepius, kurie padės jums pagerinti UX, klientų aptarnavimą, SEO ir dar daugiau! Kiekvieną iš jų galima nemokamai atsisiųsti ir lengvai įdiegti.

cleverness of LiveAgent

Jokio poveikio įkrovimo laikui

Dauguma „WordPress“ naudotojų nerimauja, ar įskiepis sulėtins jų svetainės krovimo laiką. Tai, kiek sekundžių užtrunka įkelti svetainę, turi didelę įtaką naudotojo patirčiai. Be to, tai gali turėti įtakos tam, kaip greitai „Google“ nuskaito jūsų svetainę. Google gali lėtai nuskaityti svetaines, jei jų įkėlimo laikas viršija 1–2 sekundes. Atsižvelgdami į šią informaciją, mūsų kūrėjai sukūrė įskiepius, kurie nelėtina svetainių.

personalization features of LiveAgent

Paprasta pridėti

„WordPress“ įskiepius lengva rasti ir pridėti prie svetainės. Įskiepius galite pasiekti per WP valdymo skydelį arba WP įskiepių katalogą. Tereikia įdiegti ir aktyvuoti įskiepius. Visas šis procesas trunka vos kelias minutes ir tam nereikia programavimo žinių.

provide help with LiveAgent

Paprasta naudoti

Kiekvienas įskiepis turi paprastą prietaisų skydelį, kuriame paprasta susigaudyti. Tai reiškia, kad nereikia jokių kodavimo žinių, viskas valdoma intuityviai.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Sumažina atmetimo rodiklį

Suteikdami geresnę naudotojo patirtį, mūsų įskiepiai padeda išvengti didelių atmetimo rodiklių. Juk norite, kad klientas būtų įsitraukęs ir susidomėjęs, kad jis ilgiau pasiliktų jūsų svetainėje. Gera vidinė nuoroda gali įtikinti naudotojus toliau naršyti jūsų svetainę, kontrolinis sąrašas palaikys naudotojų susidomėjimą, o tiesioginis pokalbis galės suteikti pagalbą, jei jam kartais jos prireiktų.

Kokius WP įskiepius siūlome?

Pokalbio gyvai įskiepis

„LiveAgent“ – tai aptarnavimo centro sistema, kuri jūsų svetainėje siūlo tiesioginių pokalbių galimybę, kad pagalbą lankytojai galėtų gauti itin patogiai. Mūsų įmonė ir daugelis mūsų klientų naudoja „WordPress“, todėl sukūrėme tiesioginių pokalbių įskiepį, kad galėtumėte greitai ir sklandžiai jį integruoti. Be to, galite kaip norite keisti tiesioginio pokalbio mygtuką, pasirinkdami pozicijas, spalvas, animacijas ir kt. Tai daug funkcijų turintis ir lengvai naudojamas įskiepis, kuris nestabdo jūsų svetainės. Tiesą sakant, šiuo metu tai yra greičiausias tiesioginių pokalbių valdiklis rinkoje. WordPress įskiepių kataloge yra nemokama įskiepio versija. Tačiau jei jus domina pažangios funkcijos, pavyzdžiui, „Google Analytics“ integracija arba proaktyvūs pokalbių kvietimai, daugiau informacijos rasite mūsų kainoraštyje. Sužinoti daugiau…

Kontrolinio sąrašo įskiepis

Kontrolinio sąrašo naudojimas gali padėti išlikti organizuotam ir sekti užduotis, kurias turite atlikti. Šis įskiepis suteikia „WordPress“ naudotojams galimybę įtraukti kontrolinių sąrašų į savo turinį. Jį galite naudoti receptų, užduočių, pirkinių sąrašų ir varžybų kontroliniams sąrašams sudaryti. Naudodami mūsų kontrolinių sąrašų įskiepį galite padaryti savo turinį interaktyvesnį naudotojams ir tuo pat metu atpažįstamą paieškos sistemoms. Kontroliniai sąrašai atitinka Schema Markup per JSON LD, o tai reiškia, kad juos gali perskaityti ir indeksuoti „Google“. Taigi jūsų svetainė gali tapti labiau matoma, o tai gali lemti didesnį prekės ženklo atpažįstamumą ir didesnį svetainės lankomumą. Ją lengva naudoti ir naršyti, todėl ja gali naudotis kiekvienas. Sužinoti daugiau…

Checklist plugin example
Internal linking plugin example

Vidinių susaistymų įskiepis

Kai turite didelę svetainę, vidinių nuorodų saistymas gali būti tikras vargas. Visi SEO specialistai žino vidinių nuorodų svarbą, nes jos padeda „Google“ geriau suprasti ir įvertinti jūsų svetainę. Kiti privalumai: geresnė naudotojų patirtis, ilgesnis svetainėje praleidžiamas laikas ir pritaikytas nuorodų vertės paskirstymas pagal jūsų pageidavimus. Dėl šios priežasties sukūrėme SEO įskiepį, kuris automatiškai sukuria vidines nuorodas jūsų straipsniams pagal įvestus raktažodžius. Naudojant šį automatizavimo įskiepį, jūsų komandai nereikės rankiniu būdu pridėti visų jūsų turinio tipų vidinių nuorodų. Kitos galingos funkcijos apima masinį raktinių žodžių importavimą, konkrečių URL įtraukimą į juodąjį sąrašą ir galimybę nustatyti kiekvieno straipsnio vidinių nuorodų skaičių. Sužinoti daugiau…

Kaip veikia „WordPress“ įskiepiai?

Pasirinkite jus dominantį WP įskiepį

Įdiekite įskiepį

Sukonfigūruokite nustatymus ir naudokite!

Share knowledge with customers to battle bad conversion rates

Kodėl sukūrėme šiuos WP įskiepius?

Šie įskiepiai sukurti todėl, kad nepavyko rasti plėtinių, kuriuose būtų siūlomos visos mums reikalingos funkcijos. Nors neteikiame „WordPress“ įskiepių kūrimo paslaugų, sukūrėme keletą įskiepių, kad padėtume savo vidaus komandai užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą ir naudotojų patirtį. Be to, nusprendėme jais nemokamai pasidalyti ir su visuomene.

Pasirengę atsisiųsti?

Peržiūrėkite „WordPress“ įskiepių katalogą ir prisijunkite prie įmonių, kurios siūlo puikią UX patirtį internete.

Susiję straipsniai su„WordPress“ įskiepiai
Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

تقييمات برامج الهاتف الرقمي

Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijomis, užtikrinanti aukštą aptarnavimą ir efektyvumą."

Pokalbių programa yra realaus laiko pokalbiai, patalpinti vartotojo kompiuteryje. Tai yra programinė įranga, suteikianti bendravimo su kitais žmonėmis, turinčiais įdiegtą programą, galimybę.

Pokalbių programa

Pokalbių programa yra nesudėtingas būdas bendrauti su kitais žmonėmis realiuoju laiku. LiveAgent siūlo nemokamą, pritaikomą programą savo naudotojams.

Ieškote konkretaus puslapio esančio LiveAgent svetainėje? Peržiūrėkite mūsų svetainės žemėlapį ir greitai raskite savo ieškomą informaciją.

Svetainės Žemėlapis

LiveAgent siūlo programinę įrangą klientų aptarnavimui, įskaitant bilietavimo sistemą, internetinių pokalbių įrangą ir socialinės žiniasklaidos klientų aptarnavimo įrangą.

Užtempkite failus (pvz., vaizdo ar garso įrašus, paveikslėlius bei dokumentus) ant savo bilietų naudodami „LiveAgent“ funkciją Priedai. Tai taip paprasta! Sužinokite daugiau.

Priedai

Įvairių tipų failų pridėjimas yra lengvas naudotojams ir didina darbo efektyvumą. „LiveAgent“ leidžia pridėti priedus el. laiškuose, tiesioginiuose pokalbiuose ir kontaktinėse formose. Priklausomai nuo reikiamų funkcijų, priedus galima formatuoti ir aktyvuoti arba deaktyvuoti tam tikruose kanaluose. Tai naudinga tiek klientams bendraujant, tiek komandos darbe.

Atsakymų į klientų atsiliepimus šablonai, skirti neigiamiems, neutraliems ir teigiamiems atsiliepimams. Išsisaugokite mūsų šablonus, kad kiekvieną kartą atsakytumėte profesionaliai.

Atsakymo į klientų atsiliepimus el. laiškų šablonai

Išlaikykite gerą ryšį su klientais atsiliepimų internete. Tai padės pagerinti klientų nuomonę, reputaciją ir paskatins pirkimo sprendimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai