Patobulėkite su „WordPress“ įskiepiais

Atnaujinkite ir sustiprinkite savo „WordPress“ svetainę jau dabar.

  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
  • ✓ Nereikia kortelės duomenų
  • ✓ Nustokite naudoti bet kada
Business background

Priežastys, kodėl verta naudoti mūsų WP įskiepius

Ieškote WP įskiepių, kad išplėstumėte savo svetainės funkcionalumą? Toliau galite nebeieškoti. „Quality Unit“ kūrėjų komanda sukūrė įskiepius, kurie padės jums pagerinti UX, klientų aptarnavimą, SEO ir dar daugiau! Kiekvieną iš jų galima nemokamai atsisiųsti ir lengvai įdiegti.

cleverness of LiveAgent

Jokio poveikio įkrovimo laikui

Dauguma „WordPress“ naudotojų nerimauja, ar įskiepis sulėtins jų svetainės krovimo laiką. Tai, kiek sekundžių užtrunka įkelti svetainę, turi didelę įtaką naudotojo patirčiai. Be to, tai gali turėti įtakos tam, kaip greitai „Google“ nuskaito jūsų svetainę. Google gali lėtai nuskaityti svetaines, jei jų įkėlimo laikas viršija 1–2 sekundes. Atsižvelgdami į šią informaciją, mūsų kūrėjai sukūrė įskiepius, kurie nelėtina svetainių.

personalization features of LiveAgent

Paprasta pridėti

„WordPress“ įskiepius lengva rasti ir pridėti prie svetainės. Įskiepius galite pasiekti per WP valdymo skydelį arba WP įskiepių katalogą. Tereikia įdiegti ir aktyvuoti įskiepius. Visas šis procesas trunka vos kelias minutes ir tam nereikia programavimo žinių.

provide help with LiveAgent

Paprasta naudoti

Kiekvienas įskiepis turi paprastą prietaisų skydelį, kuriame paprasta susigaudyti. Tai reiškia, kad nereikia jokių kodavimo žinių, viskas valdoma intuityviai.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Sumažina atmetimo rodiklį

Suteikdami geresnę naudotojo patirtį, mūsų įskiepiai padeda išvengti didelių atmetimo rodiklių. Juk norite, kad klientas būtų įsitraukęs ir susidomėjęs, kad jis ilgiau pasiliktų jūsų svetainėje. Gera vidinė nuoroda gali įtikinti naudotojus toliau naršyti jūsų svetainę, kontrolinis sąrašas palaikys naudotojų susidomėjimą, o tiesioginis pokalbis galės suteikti pagalbą, jei jam kartais jos prireiktų.

Kokius WP įskiepius siūlome?

Pokalbio gyvai įskiepis

„LiveAgent“ – tai aptarnavimo centro sistema, kuri jūsų svetainėje siūlo tiesioginių pokalbių galimybę, kad pagalbą lankytojai galėtų gauti itin patogiai. Mūsų įmonė ir daugelis mūsų klientų naudoja „WordPress“, todėl sukūrėme tiesioginių pokalbių įskiepį, kad galėtumėte greitai ir sklandžiai jį integruoti. Be to, galite kaip norite keisti tiesioginio pokalbio mygtuką, pasirinkdami pozicijas, spalvas, animacijas ir kt. Tai daug funkcijų turintis ir lengvai naudojamas įskiepis, kuris nestabdo jūsų svetainės. Tiesą sakant, šiuo metu tai yra greičiausias tiesioginių pokalbių valdiklis rinkoje. WordPress įskiepių kataloge yra nemokama įskiepio versija. Tačiau jei jus domina pažangios funkcijos, pavyzdžiui, „Google Analytics“ integracija arba proaktyvūs pokalbių kvietimai, daugiau informacijos rasite mūsų kainoraštyje. Sužinoti daugiau…

Kontrolinio sąrašo įskiepis

Kontrolinio sąrašo naudojimas gali padėti išlikti organizuotam ir sekti užduotis, kurias turite atlikti. Šis įskiepis suteikia „WordPress“ naudotojams galimybę įtraukti kontrolinių sąrašų į savo turinį. Jį galite naudoti receptų, užduočių, pirkinių sąrašų ir varžybų kontroliniams sąrašams sudaryti. Naudodami mūsų kontrolinių sąrašų įskiepį galite padaryti savo turinį interaktyvesnį naudotojams ir tuo pat metu atpažįstamą paieškos sistemoms. Kontroliniai sąrašai atitinka Schema Markup per JSON LD, o tai reiškia, kad juos gali perskaityti ir indeksuoti „Google“. Taigi jūsų svetainė gali tapti labiau matoma, o tai gali lemti didesnį prekės ženklo atpažįstamumą ir didesnį svetainės lankomumą. Ją lengva naudoti ir naršyti, todėl ja gali naudotis kiekvienas. Sužinoti daugiau…

Checklist plugin example
Internal linking plugin example

Vidinių susaistymų įskiepis

Kai turite didelę svetainę, vidinių nuorodų saistymas gali būti tikras vargas. Visi SEO specialistai žino vidinių nuorodų svarbą, nes jos padeda „Google“ geriau suprasti ir įvertinti jūsų svetainę. Kiti privalumai: geresnė naudotojų patirtis, ilgesnis svetainėje praleidžiamas laikas ir pritaikytas nuorodų vertės paskirstymas pagal jūsų pageidavimus. Dėl šios priežasties sukūrėme SEO įskiepį, kuris automatiškai sukuria vidines nuorodas jūsų straipsniams pagal įvestus raktažodžius. Naudojant šį automatizavimo įskiepį, jūsų komandai nereikės rankiniu būdu pridėti visų jūsų turinio tipų vidinių nuorodų. Kitos galingos funkcijos apima masinį raktinių žodžių importavimą, konkrečių URL įtraukimą į juodąjį sąrašą ir galimybę nustatyti kiekvieno straipsnio vidinių nuorodų skaičių. Sužinoti daugiau…

Kaip veikia „WordPress“ įskiepiai?

Pasirinkite jus dominantį WP įskiepį

Įdiekite įskiepį

Sukonfigūruokite nustatymus ir naudokite!

Share knowledge with customers to battle bad conversion rates

Kodėl sukūrėme šiuos WP įskiepius?

Šie įskiepiai sukurti todėl, kad nepavyko rasti plėtinių, kuriuose būtų siūlomos visos mums reikalingos funkcijos. Nors neteikiame „WordPress“ įskiepių kūrimo paslaugų, sukūrėme keletą įskiepių, kad padėtume savo vidaus komandai užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą ir naudotojų patirtį. Be to, nusprendėme jais nemokamai pasidalyti ir su visuomene.

Pasirengę atsisiųsti?

Peržiūrėkite „WordPress“ įskiepių katalogą ir prisijunkite prie įmonių, kurios siūlo puikią UX patirtį internete.

Susiję straipsniai su„WordPress“ įskiepiai
Klientų forumo kūrimas yra svarbi funkcija, kurią savitarnos portaluose siūlo daugelis programinės įrangos aptarnavimo skyriams teikėjų.

Kaip sukurti forumą

The article discusses the importance of customer support and highlights the benefits of having a customer forum using LiveAgent software. The forum allows clients to communicate and share experiences, which can lead to increased loyalty and suggestions for product improvement. LiveAgent also offers a variety of customer engagement features, including a knowledge base and a single platform for communication with clients. Creating a client forum is easy with LiveAgent software, and users can choose between public and internal forums. A 14-day free trial is available for those interested in trying out the software.

Kaip susisiekti su „Elegant Themes“ klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu, tiesioginiu pokalbiu internete, telefonu, socialiniuose tinkluose ir savitarnoje.

„Blogger“ pagalbos centro kontaktai

Žinomos LiveAgent programinės įrangos paslaugos teikia įvairias funkcijas, įskaitant VoIP telefono sistemas ir klientų aptarnavimo programinę įrangą. Verslui galima pasiekti per įvairius bendravimo kanalus.

Ar norite labiau įtraukti savo skaitytojus? Peržiūrėkite mūsų nemokamą WP kontrolinio sąrašo įskiepį, kuris pagerina vartotojo sąsają ir yra pritaikytas SEO.

„WordPress“ kontrolinio sąrašo įskiepis

Šiame tekste kalbama apie skambučių centro kūrimą ir klientų aptarnavimą. Už jų gerinimą rekomenduojama investuoti į programinę įrangą, palaikomą "LiveAgent", kuri taip pat galima naudoti su VoIP telefono sistemomis. Kalbama ir apie klientų lojalumą, kuris gali padidinti pajamų srautus. Be to, tekste pateikiami patobulinimų pasirinkimai su "WordPress" ir nuorodos į kitus produkto skyrius.

Kaip susisiekti su „WordPress“ klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu, tiesioginiu pokalbiu internete, telefonu, socialiniuose tinkluose ir savitarnoje.

„WordPress“ pagalbos centro kontaktai

WordPress yra atviro kodo turinio valdymo sistema, naudojama su MySQL arba MariaDB duomenų baze. Klientams teikiamas aptarnavimas per socialinius tinklus ir forumus. El. pašto palaikymo nėra, tačiau yra žinių bazė. Gyvo pokalbio paslauga taip pat nėra. Kitos nuorodos į „WordPress“ Wikipedia puslapį ir partnerių programą.

Vidinės nuorodos yra labai svarbios bet kuriai SEO strategijai. Peržiūrėkite automatinį WordPress vidinį saistymo įskiepį, kuris visą darbą atliks už jus!

Geriausias „WordPress“ vidinio saistymo įskiepis

Automatinių vidinių nuorodų įskiepius daugelis mano žalingais SEO ir blogai veikia vartotojų patirtį. Tačiau naudojantis tinkamais funkcijų parinkimais, galima išvengti problemų, susijusių su tinkamumu ir pasikartojančiais prieraišų tekstais. Vidinių nuorodų įskiepis leidžia pridėti prieraišo teksto parinkčių kiekvienam raktažodžiui ir nustatyti atitinkamas nuorodas pagal konkretų pranešimų tipą, kategoriją ir žymas. Tai leidžia užtikrinti gerą SEO ir pagerinti vartotojų patirtį.

„LiveAgent“ siūlo nemokamą „Freshdesk“ duomenų perkėlimą. Visi jūsų „Freshdesk“ bilietai, agentai ir atsiliepimai bus automatiškai perkelti į „LiveAgent“.

Pereinate iš „Freshdesk“?

"LiveAgent" teikia geriausios kokybės aptarnavimą pasaulinėms kompanijoms, tokioms kaip „Huawei“, „BMW“ ir Oksfordo universitetas. Siūlo nemokamą paskyrą ir daug funkcijų, įskaitant VoIP telefono sistemas ir integraciją su socialiniais tinklais.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x