Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agento vertinimo apžvalga

Išvenkite prasto klientų aptarnavimo, suteikdami galimybę klientams vertinti jūsų aptarnavimo Agentų atsakymus. Nustatykite neigiamas klientų aptarnavimo tendencijas ir reaguokite atitinkamai. Išnaudokite LiveAgent “Vertinimo” funkciją.

LiveAgent ScreenshotAgento vertinimas internetiniame pokalbyje

Jūsų klientai gali suteikti atsiliepimus apie jų aptarnavimo patirtį, vertindami savo bendravimą su klientų aptarnavimo atstovu. Suteikite galimybę klientams vertinti Agento Pokalbį ir atsakymą el. paštu.

Agento vertinimo apžvalga

LiveAgent siūlo apdovanotų ir atmestų Agentų ataskaitą su klientų komentarais. Jūs galite eksportuoti šią ataskaitą į CSV failą.

Turėdami daugiau informacijos apie savo Agentus, jūs galite apdovanoti geriausius Agentus ir padėti tiems, kuriems šiuo metu sekasi prasčiau. Nustatykite neigiamas savo klientų aptarnavimo tendencijas ir reaguokite atitinkamai. Pasinaudokite LiveAgent “Vertinimo” funkcija.

Generate tag reports for free

Create tag reports to get an overview of the most common support queries you address. Try it today. No credit card required.

Start free 14-day trial

Žinių bazės ištekliai

Sužinoti daugiau informacijos

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai