Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pokalbiai vienoje vietoje

Kas yra pokalbiai vienoje vietoje?

Pokalbiai vienoje vietoje užtikrins, kad visa bendravimo su įmonės klientų aptarnavimo komanda istorija būtų matoma agentui, su kuriuo bendraujate. Jei iškilo problemų dėl iš tam tikros įmonės įsigyto produkto ir siekdami išspręsti kilusius nesklandumus skambinote jiems, pokalbių vienoje vietoje funkcija suteiks informaciją apie visus ankstesnius pokalbius su kitais klientų aptarnavimo agentais.

Ši funkcija yra naudinga dėl to, kad agentas mato visą pokalbių istoriją ir gali atitinkamai atsakyti į jūsų užklausas. Jam nebereikės bandyti surasti tam tikrus duomenis, nes juos matys priešais save.

DUK

Kas yra pokalbiai vienoje vietoje?

Pokalbiai vienoje vietoje reiškia, kad visa bendravimo su klientų aptarnavimo komanda istorija bus matoma agentui, su kuriuo bendraujate.

Ar pokalbiai vienoje vietoje yra naudingi klientų aptarnavimo agentams?

Pokalbiai vienoje vietoje yra naudingi klientų aptarnavimo agentams, nes iš jų galima sužinoti apie problemas, su kuriomis klientas susidūrė anksčiau arba, ar jau kreipėsi dėl šios problemos, tačiau nesulaukė tinkamos pagalbos.

Ar įmanoma naudoti pokalbių vienoje vietoje funkciją „LiveAgent“ platformoje?

„LiveAgent“ gali naudotis pokalbių vienoje vietoje funkcija. Taip agentas bus informuotas apie kliento ankstesnę patirtį ir neturės klausti jau žinomos informacijos.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai